Nokian SeasonProof
225 45 R18 95V XL MFS

AutoBild 2023

ACE 2022

Autoklub ČR 2022



Celkové hodnocení
Chování na suchu: 93 %
Chování na mokru: 89 %
Zpětná vazba: 89 %
Jízda na hraně: 84 %
Opotřebení: 91 %
Hlučnost: 92 %
Sníh: 94 %
Led: 85 %
Koupil bych znovu: 91 %
90%1000
Počet recenzí: 79

Nokian SeasonProof – recenze celoroční pneumatiky Nokian SeasonProof, kterou hodnotilo 79 uživatelů a dali jí celkovou známku 90 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech .

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Nokian SeasonProof 225 45 R18 95V XL MFS Porovnat nabídky

Nokian SeasonProof – recenze pneumatik

Hledáte recenze na pneumatiku Nokian SeasonProof 225 45 R18 95V XL MFS? Jste na správném místě. V hodnoceních se uživatelé vyjadřují k jízdním vlastnostem, hlučnosti, opotřebení i celkovému poměru ceny a výkonu – tedy ke všemu, co vás při výběru pneumatik nejspíš zajímá nejvíce.

Aby byl přehled co nejkomplexnější a měli jste dostatek podkladů pro své rozhodnutí, připojili jsme na této stránce také recenze ostatních dostupných rozměrů pneumatiky Nokian SeasonProof. Zkušenosti řidičů s různými rozměry si jsou totiž v mnoha ohledech velmi podobné a mohou vám poskytnout cenný doplňkový pohled.

Pneumatiku Nokian SeasonProof hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 79 uživatelů, z čehož 30 přidalo i textovou recenzi.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

13. 7. 2026 | | Fiat Tipo | 195 65 R15 | najeto: 38 000 km | způsob jízdy: klidný

„Mám Seasonproof 1, najeto cca 38tkm, vydržely 2 roky, poměr cena výkon super, trošku hlučnější. Teď kupuji na zimu Seasonproof 2. U mne maximální spokojenost. “

Celkové hodnocení: 80 %

Chování na suchu: 90 %, Chování na mokru: 90 %, Zpětná vazba: 80 %, Jízda na hraně: 70 %, Opotřebení: 90 %, Hlučnost: 50 %, Sníh: 90 %, Led: 70 %, Koupil bych znovu: 90 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

13. 7. 2026 | | Fiat Tipo | 195 65 R15 | najeto: 38 000 km | způsob jízdy: klidný

„Mám Seasonproof 1, najeto cca 38tkm, vydržely 2 roky, poměr cena výkon super, trošku hlučnější. Teď kupuji na zimu Seasonproof 2. U mne maximální spokojenost. “

Celkové hodnocení: 80 %

Chování na suchu: 90 %, Chování na mokru: 90 %, Zpětná vazba: 80 %, Jízda na hraně: 70 %, Opotřebení: 90 %, Hlučnost: 50 %, Sníh: 90 %, Led: 70 %, Koupil bych znovu: 90 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

1. 11. 2025 | | Škoda Superb | 225 45 R17 | najeto: 2 000 km | způsob jízdy: sportovní

„Před měsícem jsem přecházel na novější generaci seasonproof 2 a to je masakr. To jsem si myslel že předchozí seasonproof byly skvělé. Ale kam se posunula nová generace to je neuvěřitelné. Čumím jak p.ča kam jde ten vývoj pořád dopředu. Absolutní špica“

Celkové hodnocení: 100 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 100 %, Jízda na hraně: 100 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 100 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

4. 10. 2025 | | Škoda Roomster | 205 65 R15 | najeto: 20 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Nesouhlasím s dobrými recenzemi, jsou to špatné pneumatiky na mokru i sněhu, doporučuji naopak druhou generaci, ta už je dobrá.“

Celkové hodnocení: 44 %

Chování na suchu: 60 %, Chování na mokru: 70 %, Zpětná vazba: 60 %, Jízda na hraně: 40 %, Opotřebení: 30 %, Hlučnost: 30 %, Sníh: 50 %, Led: 30 %, Koupil bych znovu: 30 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

21. 2. 2025 | | Ford Puma | 215 55 R17 | najeto: 10 000 km | způsob jízdy: sportovní

„Při jízdě absolutně nedrží na mokru a už vůbec ne sníh / led, problémy s rozjezdy do kopce na sněhu... naprostá katastrofa. Velké zklamání. Při prudší zatáčce na mokru není problém dostat smyk a to je ještě dobré, proti tomu jak se to chová na ledu a sněhu. Předtím jsem měl GoodYear UltraGrip performace a to bylo úplně jinde.“

Celkové hodnocení: 22 %

Chování na suchu: 40 %, Chování na mokru: 10 %, Zpětná vazba: 10 %, Jízda na hraně: 10 %, Opotřebení: 80 %, Hlučnost: 20 %, Sníh: 10 %, Led: 10 %, Koupil bych znovu: 10 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

6. 1. 2025 | | Jeep Grand Cherokee | 295 45 R20 | najeto: 50 000 km | způsob jízdy: sportovní

„Bláto, sníh, mokro nebo horko za všech podmínek nemají chybu, drží krásné a dokáží se přizpůsobit za každéhé počasí. Naprostá bomba, již nekupuji nic jiného než tyto. “

Celkové hodnocení: 100 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 100 %, Jízda na hraně: 100 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 100 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

1. 12. 2024 | | Land Rover Discovery Sport | 235 55 R19 | najeto: 30 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Úžasná pneumatika, která je v terénu na úrovní AT pneumatik, ale na silnici se chová jako úžasná silniční pneumatika. Teď můžou výrobci přestat vyrábět AT pneumatiky, protože je nikdo nebude kupovat. Nokian už jediná volba na všechny auta co jezdí po silnici i v terénu a potřebují špičkové výkony na obou typech povrchů. A hlavně v zimě už konečně žádné kompromisy o bezpečnosti jako u terenních pneumatik. Skvěle Nokian“

Celkové hodnocení: 100 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 100 %, Jízda na hraně: 100 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 100 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

23. 11. 2024 | | Škoda Fabia | 195 65 R15 | najeto: 5 000 km | způsob jízdy: sportovní

„Koupeno po předchozích Barum quartaris 5 a to je skok o mílové kroky vpřed. Předchozí celoroční barumky byly veliký kompromis, ale tyhle nokiany jsou super. Vůbec bych nepoznal že nemám na autě v létě letní a v zimě zimní. Za mě super. Doporučuji všem“

Celkové hodnocení: 97 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 90 %, Jízda na hraně: 80 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 100 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

31. 7. 2024 | | Škoda Superb | 205 55 R16 | najeto: 4 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Super pneumatika. Opravdu. Mám porovnání za 20 let jak se zimními nebo letními penu a tyhle celoročky se chovají skvělé, jak na mokru, tak na suchu. V létě i v zimě. Jediné minus je asi vyšší hlučnost. Třeba pirellky celoročky byly tišší A pak nemají rády jízdu na hraně. Ale na to tahle guma ani není dělaná, že jo. “

Celkové hodnocení: 79 %

Chování na suchu: 70 %, Chování na mokru: 90 %, Zpětná vazba: 90 %, Jízda na hraně: 70 %, Opotřebení: 90 %, Hlučnost: 50 %, Koupil bych znovu: 90 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

7. 5. 2024 | 195 65 R15 | způsob jízdy: průměrný

„První tři roky byly skvělé. Čtvrtý rok, s hloubkou vzorku cca 4 mm, začaly klouzat na mokru.“

Celkové hodnocení: 87 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 70 %, Zpětná vazba: 90 %, Jízda na hraně: 90 %, Opotřebení: 90 %, Hlučnost: 100 %, Koupil bych znovu: 70 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

12. 2. 2024 | | Audi A6 Allroad | 255 40 R19 | způsob jízdy: sportovní

„Kam sa na ně hrabe kdejaká letní a zimní pneu, nalítam 30k za rok a měním vždy po 2 letech a na pohodu jezdím svižně celoročně a drží jak přibité s kombinací 4x4 jsem s nima prohrabal 60 cm sněhu, přezouvání na letní a zimní je pro mě už sprosté slovo...“

Celkové hodnocení: 100 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 100 %, Jízda na hraně: 100 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 100 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

24. 12. 2022 | Škoda Rapid | 195 65 R15 | najeto: 22 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Výtečné pneumatiky, které jsou prostě dokonalé. Nevím jak to Finové udělali ale je jedno jestli je venku +30 nebo -10 ale seasonproofy se přizpůsobí všemu. Až mě překvapuje, že jsou tak levné. Nikdy v životě jsem za tak málo peněz nedostal tak super výrobek. Divím se že na nich nejezdí úplně celý svět.“

Celkové hodnocení: 97 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 90 %, Zpětná vazba: 100 %, Jízda na hraně: 90 %, Opotřebení: 90 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 100 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

17. 12. 2022 | | Škoda Fabia | 195 65 R15 | najeto: 5 000 km | způsob jízdy: sportovní

„Sucho, mokro, sníh i led zatraceně dobré. Vůbec nejsou slyšet, a na dálnici se chovají jako lepší letní a v hlubokém sněhu mi vyrazily dech jak jsou dobré. Výlet do hor na lyže byl absolutně bez problémů. I některé zimáky jsou v zimě horší než tyhle celoročky.“

Celkové hodnocení: 94 %

Chování na suchu: 90 %, Chování na mokru: 90 %, Zpětná vazba: 100 %, Jízda na hraně: 90 %, Opotřebení: 90 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 90 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

8. 12. 2022 | | Opel Meriva | 205 50 R17 | najeto: 4 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Dobré pneumatiky, které nezklamou na žádném povrchu. Doporučuji, jsem s nimi moc spokojený. “

Celkové hodnocení: 97 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 90 %, Zpětná vazba: 100 %, Jízda na hraně: 100 %, Opotřebení: 90 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 90 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

26. 11. 2022 | | Citroen C5 | 215 55 R18 | najeto: 40 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Koupeno po zkušenostech na druhém autě. Nejlepší pneumatiky co jsem na autech měl. Jsou výtečné v létě i zimě. Vlastně lepší než spoustal letních v létě i spousta zimních v zimě. “

Celkové hodnocení: 94 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 90 %, Zpětná vazba: 90 %, Jízda na hraně: 90 %, Opotřebení: 90 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 90 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

19. 11. 2022 | | Ford Mondeo | 235 45 R17 | najeto: 18 000 km | způsob jízdy: sportovní

„Konečně vyzkoušeno na sněhu, schválně jsem se dnes ráno jel projet na účelovou komunikaci na sníh a led. To jsou dokonalé pneumatiky. V létě super rychlá jízda, sucho i mokro a dnes svižná jízda serpentýnami na sněhu a ledu a jsou stejně dobré jako prémiové zimní. Zatáčky, brždění, rozjíždění do kopce i brždění v ostré zatáčce na sněhu se zmrazky a drží a drží. A to jsem se celoroček bál tak dlouho.“

Celkové hodnocení: 100 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 100 %, Jízda na hraně: 100 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 100 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

18. 11. 2022 | | Tesla Model 3 | 245 45 R18 | najeto: 22 000 km | způsob jízdy: klidný

„Malý valivý odpor, krásně prodlužují dojezd, přitom tiché, jisté na suchu i sněhu. Ideální pneu na BEV na celý rok. Konečně vyzkoušena i námraza a zvládly stejně dobře jako jakékoli zimní.“

Celkové hodnocení: 94 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 90 %, Zpětná vazba: 90 %, Jízda na hraně: 90 %, Opotřebení: 90 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 90 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

17. 11. 2022 | | Mazda 6 | 225 45 R18 | najeto: 7 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Vřele doporučuji. Pneumatika skvělá ve všem. I za slušnou cenu.“

Celkové hodnocení: 94 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 90 %, Zpětná vazba: 100 %, Jízda na hraně: 90 %, Opotřebení: 90 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 90 %, Led: 90 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

4. 11. 2022 | | Škoda Octavia | 205 55 R16 | najeto: 0 km | způsob jízdy: sportovní

„To jsou tichoučké pneu. Na suchu a mokru drží a drží. Pocit při svižné jízdě jako na letních. Uvidíme v zimě.“

Celkové hodnocení: 97 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 90 %, Jízda na hraně: 90 %, Hlučnost: 100 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

29. 10. 2022 | | Volvo XC60 | 255 50 R19 | najeto: 4 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Zatím vyzkoušeno jen krátce, ale s ranní námrazou v Alpách se vyrovnají lépe než předchozí zimní Continental Winter Contact. Vlastnosti mimo zimní podmínky jsou samozřejmě mnohem lepší než celoroční jízda na zimních. Ve srovnání s letními Continental Ultracontact jsou podobné vlastnosti. Dobré po řidiče s vysokým nájezdem co jezdí v různých prostředích a nechtějí být překvapeni žádným počasím. Neuvěřitelně tiché. Na dálnici drží jako přilepené. Nutné hlídat při velikých změnách teplot správné nahuštění.“

Celkové hodnocení: 96 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 80 %, Jízda na hraně: 90 %, Opotřebení: 90 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 100 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

28. 10. 2022 | | Škoda Fabia | 215 45 R16 | najeto: 3 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Naprosto suprová pneumatika pro lidi, co nepotřebuji dvě sady gum diky malému ročnímu najezdu (jezdim cca10 - 15 tisíc ročně) Idealni volba pro naše klimaticke podmínky a pro lidi co jezdi s rozumem a chladnou hlavou. Určitě netvrdim že jsou pro všechny, ale sve příznivce si rozhodně najdou a za sve vlastnosti se urcite stydět nemusi ( kompromis léto/zima/cena) . Navic jsou velice tiché. Mam je zatim kratce, uvidime co predvedou v zime na sněhu, ale vzhledem k zimnim podmínkám v kterých se převážně pohybuji se jich nebojim... “

Celkové hodnocení: 82 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 90 %, Zpětná vazba: 80 %, Jízda na hraně: 80 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 70 %, Led: 20 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

28. 10. 2022 | | Hyundai Santa Fe | 235 65 R17 | najeto: 60 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Dokupovány nové pneu na přední nápravu po cca 60 000km. Předchozí používáno dva roky. Na silnici v létě i zimě super na suchu i mokru. Tichoučké. Přechod původně z BF goodrich all terrain a na silnici veliký rozdíl ve prospěch seasonproof. V zimě na sněhu srovnatelné s nejlepšími zimáky (oproti BF AT lepší o dva řády), na ledu velice slušné na úrovni průměrných zimních. Dá se na nich jezdit dost dobře i po dálnici. Co se týče cest mimo asfalt, tak velice slušné na všech druzích povrchů mimo hlubokého bahna. Takže v terénu srovnatelné s AT pneumatikami a na silnici s nadprůměrnými letními i lehce nadprůměrnými zimními. Ještě jsem nezkoušel tak dobré pneumatiky na tolika různých površích. Spotřeba oproti BF AT KO2 je s nokiany o 0,8l nižší. Odolnost na 2,5t autě, přední náprava po 60 tis km vzorek 3mm a na zadních je ještě 5mm. Takže za mě lepší na běžné ježdění než AT pneumatiky. Vřele doporučuji.“

Celkové hodnocení: 97 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 90 %, Jízda na hraně: 90 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 90 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

27. 10. 2022 | | Acura 3.2 TL | 225 50 R17 | najeto: 1 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Kupováno na doporučení. Zatím přezuto jen týden, ale krásně tiché, drží jako přibité sucho i mokro a za velice slušné peníze. Zimu ještě nevím.“

Celkové hodnocení: 93 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 80 %, Jízda na hraně: 80 %, Hlučnost: 100 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

24. 10. 2022 | | Škoda Superb | 235 45 R18 | najeto: 8 000 km | způsob jízdy: sportovní

„Veľké prekvapenie, na snehu lepší ako polovica zimákov. “

Celkové hodnocení: 100 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 100 %, Jízda na hraně: 100 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 100 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

17. 10. 2022 | | BMW X6 | 255 50 R19 | najeto: 12 000 km | způsob jízdy: sportovní

„Pneumatiky jsou skvělé, ale pouze do rychlosti 220-230 km/h, poté už ztrácí jistotu a potom se musím na německých dálnicích krotit. V rychlostech kolem 250km/h v zatáčkách už se na nich začínám bát. V Alpách se velice osvědčily. Takže pro pomalejší řidiče mohu doporučit, ale na supersport bych si je nedal. “

Celkové hodnocení: 94 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 90 %, Jízda na hraně: 80 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 90 %, Koupil bych znovu: 90 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

14. 10. 2022 | | Peugeot 208 | 195 65 R15 | najeto: 35 000 km | způsob jízdy: sportovní

„Skvělá pneu, která drží za všech podmínek. Nic nepřekvapí. Tichá až do rychlosti 160 km/h. Super na sportovní jízdu v létě i zimě. Po roce ježdění a 35 000 km má vzorek ještě 6mm. Super brzdná dráha a stopa i při ostrém projíždění zatáče. Skvělý pocit i při střídání počasí. Většinu času projeto po dálnici a nemůžu na ní najít žádné negativum. Za mě nej pneu na trhu.“

Celkové hodnocení: 99 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 100 %, Jízda na hraně: 100 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 90 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

14. 10. 2022 | | Audi A4 | 205 55 R16 | najeto: 25 000 km | způsob jízdy: sportovní

„Super pneumatika pro cestování napříč evropou od severu po jih. Dokonalá na dálnici v létě i zimě. Poměrově cena/výkon nejlepší celoročka na trhu. A na celoročku hodně tichá 69dB (nevíte o ní do cca 160 km/h). Vhodná i pro sportovní jízdu. Super drží stopu i při ostrém projíždění zatáček.“

Celkové hodnocení: 100 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 100 %, Jízda na hraně: 100 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 100 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

13. 10. 2022 | | Opel Corsa | 185 65 R15 | najeto: 140 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Velice vyvážené vlastnosti na léto i zimu. Přechod původně z kombinace Barum bravuris/polaris. V létě výrazně lepší než bravuris a v zimě lepší než polaris snad úplně ve všem. Bydlím v podhůří Šumavy 600mnm a s celoročními pneu mě nepřekvapí náhlé změny počasí. Pneu jsou tiché, malý valivý odpor s nízkou spotřebou, skvělé i ve vyšších rychlostech na dálnici. Kupovaná již třetí sada. Při srovnání s celoročními Barum Quartaris vychází téměř za stejné peníze nokiany výrazně lépe.“

Celkové hodnocení: 97 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 90 %, Jízda na hraně: 90 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 100 %, Led: 90 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

12. 10. 2022 | | Škoda Octavia | 205 55 R16 | najeto: 25 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Perfektní celoročka,léto i zima naprosto v pohodě...doporučuji “

Celkové hodnocení: 92 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 90 %, Zpětná vazba: 90 %, Jízda na hraně: 90 %, Opotřebení: 90 %, Hlučnost: 90 %, Sníh: 90 %, Led: 90 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

8. 1. 2022 | | Kia Ceed | 190 65 R15 | najeto: 5 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Na suchu a mokru ještě dobrý, nestalo se abych dostal smyk, ovšem na sněhu/ledu a nebo jen břečce katastrofa maximální rychlost kdy se udrží je 50km/h a to už je na hraně smutné když si ostatní vklidu sviští a nedostávají při sebemenším pohybu volantem smyk..“

Celkové hodnocení: 48 %

Chování na suchu: 90 %, Chování na mokru: 80 %, Zpětná vazba: 60 %, Jízda na hraně: 20 %, Opotřebení: 70 %, Hlučnost: 80 %, Sníh: 10 %, Led: 10 %, Koupil bych znovu: 10 %.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónaceloroční
ZnačkaNokian
EAN6419440426112
Dostupné rozměryod 195 70 R15
do 225 55 R17

Podrobnosti o pneumatice Nokian SeasonProof 225 45 R18 95V XL MFS

Pneumatiku Nokian SeasonProof 225 45 R18 95V XL MFS uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Acura 3.2 TL, Škoda Superb, Škoda Fabia.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Nokian SeasonProof 225 45 R18 95V XL MFS: Test pneumatiky Nokian SeasonProof 225 45 R18 95V XL MFS [png]

Test pneumatik Nokian SeasonProof 225 45 R18 95V XL MFS



Časté dotazy

Uspěly pneumatiky Nokian SeasonProof v nějakém novinářském testu?

Ano, pneumatiky Nokian SeasonProof byly zařazeny do testů AutoBild 2023, ACE 2022, Autoklub ČR 2022. Na webu Test-Pneumatik.cz najdete podrobné výsledky.

Jsou pneumatiky Nokian SeasonProof 225 45 R18 95V XL MFS dobré za deště?

Pneumatiky Nokian SeasonProof 225 45 R18 95V XL MFS dosahují za deště hodnocení 89 %. Více informací najdete na Test-Pneumatik.cz.
TOPlist TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R