Test letních pneumatik Michelin Pilot RoadCelkové hodnocení
Chování na suchu: 80 %
Chování na mokru: 78 %
Zpětná vazba: 75 %
Jízda na hraně: 80 %
Opotřebení: 95 %
Hlučnost: 90 %
Koupil bych znovu: 78 %
82%1001
Počet recenzí: 4

Recenze moto pneumatik Michelin Pilot Road, kterou hodnotili 4 uživatelů a dali jí celkovou známku 82 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 160 60 R17, 180 55 R17, 170 60 R17.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Michelin Pilot Road Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Michelin Pilot Road

Pneumatiku Michelin Pilot Road hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 4 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Michelin Pilot Road

Pneumatiku Michelin Pilot Road uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Acura 3.2 TL.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Michelin Pilot Road: Test pneumatik Michelin Pilot Road

Letní pneumatiku Michelin Pilot Road vyvinuli v Michelin tak, aby splňovala všechna náročná očekávání, ale přitom si udržela příznivou pořizovací cenu. Určitě tedy neurazí žádného řidiče, který využívá své vozidlo pro každodenní ježdění.

Pokud se rozhodnete pro skútrové pneumatiky Michelin PILOT ROAD 4 SCOOTER, budete mít jistotu obutí, které je více než vhodné do jakýchkoliv podmínek. Ať už jezdíte často městem nebo mimo něj, za sucha či po dešti, horku nebo chladnu, tyto pneumatiky vždy bezpečně drží stopu. Výhody skútrových pneumatik Michelin PILOT ROAD 4 SCOOTER: Vysoká přilnavost Vysoký kilometrový nájezd Krátká brzdná dráha  Skútrové pneumatiky Michelin PILOT ROAD 4 SCOOTER jsou plné nejnovějších technologií koncernu Michelin. Například díky technologii 2CT vydrží pneumatiky až o 20 % déle než jejich předchůdci. Vy tak získáte delší životnost a vyšší kilometrový nájezd, díky čemuž ušetříte na nákupu nového obutí.  Dalším inovativním technologickým postupem je nová směs siliky, která zaručuje vysokou stabilitu a přilnavost na všech druzích povrchu. Jízda s těmito pneumatikami je tak bezpečná nejen uprostřed města, ale i na rovné silnici, kde si můžete vychutnat sportovnější styl jízdy.  Pokud pro svůj skútr hledáte obutí, které si poradí téměř se vším, vyzkoušejte skútrové pneumatiky Michelin PILOT ROAD 4 SCOOTER.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R