Barum QuartarisCelkové hodnocení
Chování na suchu: 70 %
Chování na mokru: 73 %
Zpětná vazba: 83 %
Jízda na hraně: 65 %
Opotřebení: 58 %
Hlučnost: 73 %
Sníh: 90 %
Led: 100 %
Koupil bych znovu: 78 %

Barum Quartaris – recenze celoroční pneumatiky Barum Quartaris, kterou hodnotilo 4 uživatelů a dali jí celkovou známku 77 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 165 70 R14, 195 65 R15, 155 70 R13.

   Velký článek: Představení nové řady Barum Polaris 5

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Barum Quartaris Porovnat nabídky

Barum Quartaris – recenze pneumatik

Pneumatiku Barum Quartaris hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 4 uživatelů, z čehož 1 vyplnilo i textovou recenzi.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

6. 7. 2021 | | Škoda Fabia | 165 70 R14 | najeto: 25 000 km | způsob jízdy: průměrný

Pneu na sněhu a ledu drží neuvěřitelně. Na mokru je také dobrá. Při vyšších teplotách se ale začíná projevovat měkká směs a nedrží tak dobře stopu jako třeba při 20 stupních. Je nutno neprojizdet zatáčky z ostra. V zimním období je úžasná až nad očekávání se na sněhu drží neuvěřitelně. Za mně se více hodí v zimě. Já ji osobně používám od října do května jako zimní i přechodovou pneu. Na léto dávám letní.

Celkové hodnocení: 74 %

Chování na suchu: 70 %, Chování na mokru: 70 %, Zpětná vazba: 90 %, Jízda na hraně: 50 %, Opotřebení: 50 %, Hlučnost: 70 %, Sníh: 90 %, Led: 100 %, Koupil bych znovu: 80 %.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónaceloroční
ZnačkaBarum

Podrobnosti o pneumatice Barum Quartaris

Pneumatiku Barum Quartaris uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Škoda Fabia, Suzuki Swift.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Barum Quartaris: Test pneumatiky Barum Quartaris [png]

Test pneumatik Barum Quartaris

Celoroční pneumatika osloví především řidiče osobních vozů střední třídy, pro které hraje hlavní roli ekonomičnost. Quartaris 5 naplňuje standardy, kterými se česká značka dlouhodobě pyšní. V poměru ceny a kvality patří mezi nejlepší celoročky na trhu.  Quartaris 5 spojuje výhody letních a zimních plášťů do jednoho univerzálního celku. Široké obvodové drážky s mělkými lamelami zajišťují efektivní odvod vody a poskytují výbornou ochranu proti aquaplaningu. Směrový dezén se zase velmi dobře uplatňuje v zimních podmínkách –  zkracuje totiž brzdnou dráhu na sněhu. Výhody celoroční pneumatiky Barum Quartaris 5: Bezkonkurenční poměr ceny a kvality Skvělá ochrana proti aquaplaningu Krátká brzdná dráha na sněhu Pláště české výroby Směs si uchovává jízdní vlastnosti v teple i mrazech Barum patří do koncernu Continental. Díky tomu se může pochlubit technologiemi těch nejlepších dezénových směsí, které si vypůjčuje přímo od prémiového výrobce. Pneumatika tak dobře snáší horko i chlad a udržuje si dobrou trakci na sněhu a mokrém povrchu.

Vývoj průměrné ceny Barum Quartaris v rozměru 205 55 R16 (změnit rozměr)

Vyplatí se kupovat letní pneumatiky až na poslední chvíli, kdy je mezi prodejci největší konkurence? Nebo naopak s předstihem? Kdy jsou ceny nejnižší? Tento graf vám dá odpověď. Vykresluje vývoj průměrné ceny letní pneumatiky Barum Quartaris v uvedeném rozměru. Rozměr si můžete snadno změnit právě na ten váš. Cenu průměrujeme napříč všemi e-shopy, jejichž data máme, takže výsledný graf dává dobrý přehled o situaci na trhu celoročních pneumatik.TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R