Test celoročních pneumatik Pirelli Scorpion Verde All SeasonCelkové hodnocení
Chování na suchu: 81 %
Chování na mokru: 69 %
Zpětná vazba: 78 %
Jízda na hraně: 79 %
Opotřebení: 75 %
Hlučnost: 72 %
Koupil bych znovu: 71 %
75%1001
Počet recenzí: 30

Recenze pneumatik na vozidlo SUV, nebo 4x4 Pirelli Scorpion Verde All Season, kterou hodnotili 30 uživatelů a dali jí celkovou známku 75 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 235 60 R18, 225 45 R17, 235 55 R19.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Pirelli Scorpion Verde All Season Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Pirelli Scorpion Verde All Season

Pneumatiku Pirelli Scorpion Verde All Season hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 30 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Pirelli Scorpion Verde All Season

Pneumatiku Pirelli Scorpion Verde All Season uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Land Rover Range Rover Evoque, Porsche Cayenne, Volvo XC90.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Pirelli Scorpion Verde All Season: Test pneumatik Pirelli Scorpion Verde All Season

Pneumatika Pirelli Scorpion Verde je první produkt u kterého snaha o ochranu životního prostředí vyústila do vozů třídy SUV, momentálně patří na špičku své kategorie, splňující normy EU. Pneumatika představuje nová technologická řešení a ekologickou šetrnost, aniž by byla obětována bezpečnost a výkonnost. U nové pneumatiky Scorpion Verde byl proces vývoje založen na zeleném přístupu, který vedl k využití směsí obsahující zvláštní polymery. Tyto směsi zlepšují přilnavost na mokrém povrchu a garantují vysokou úroveň bezpečnosti i za nepříznivého počasí. Pneumatika Scorpion Verde už nyní splňuje nové normy hlučnosti, které začnou platit od roku 2012. Čtyři široké obvodové drážky rychleji odvádí vodu z kontaktní plochy a zabraňují tak vzniku aquaplaningu. Pneumatika má pevné vnější rameno, které umožňuje výborný boční záběr i na mokré vozovce. Pirelli Scorpion Verde zajistí vysoký kilometrový výkon a nižší spotřebu paliva.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R