Test letních pneumatik Pirelli Diablo SupercorsaCelkové hodnocení
Chování na suchu: 92 %
Chování na mokru: 38 %
Zpětná vazba: 85 %
Jízda na hraně: 88 %
Opotřebení: 58 %
Hlučnost: 80 %
Koupil bych znovu: 72 %
73%1001
Počet recenzí: 5

Recenze moto pneumatik Pirelli Diablo Supercorsa, kterou hodnotili 5 uživatelů a dali jí celkovou známku 73 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 225 45 R17, 120 70 R17, 200 55 R17.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Pirelli Diablo Supercorsa Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Pirelli Diablo Supercorsa

Pneumatiku Pirelli Diablo Supercorsa hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 5 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Pirelli Diablo Supercorsa

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Pirelli Diablo Supercorsa:

Test pneumatik Pirelli Diablo Supercorsa
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data/web/virtuals/143884/virtual/www/tpl-dezen.php on line 1066

Bez nadsázky se dá říci, že pneumatika Pirelli Diablo Supercorsa byla vyvinuta jako závodní. Nejlépe se hodí do extrémních podmínek závodní dráhy, nebo na skutečně dravé jízdy sportovních vozů.

Pirelli Diablo Rosso Corsa je nejvyváženější supersportovní pneumatika pro silnici a závodní dráhu s technologií WSBK. Konstrukce kostry pláště využívající nejmodernější technologie Pirelli s technickou podporou plně robotizované výroby procesem MIRS. - Rozdílné zóny směsi na zadním plášti (III zone compound) přináší zvýšení přilnavosti v náklonech a prodloužení životnosti pláště. - Enhance Patch Technology (EPT) pro opimalizování styčné plochy v každém úhlu náklonu při jízdě na silnici či na závodním okruhu - Směs a design vzorku navrženy pro bezpečnou jízdu za všech povětrnostních podmínek - Nové pryskyřice a plastifikátory pro nejlepší rovnováhu mezi přilnavostí na suchu a mokru a speciální vytvrzovací proces pro zvýšení odolnosti proti opotřebení. - WSBK pryskyřice pracuje na závodní úrovni, vykazuje nejlepší možnou přilnavost při vysoké teplotě a ve velkém stupni namáhání, 100% černé saze umožňují zase velmi rychlé zahřátí pláště.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R