Test zimních pneumatik Nokian Hakkapeliitta R2Celkové hodnocení
Chování na suchu: 100 %
Chování na mokru: 100 %
Zpětná vazba: 90 %
Jízda na hraně: 80 %
Opotřebení: 100 %
Hlučnost: 100 %
Koupil bych znovu: 93 %
95%1001
Počet recenzí: 3

Recenze pneumatik na osobní vozidlo Nokian Hakkapeliitta R2, kterou hodnotili 3 uživatelů a dali jí celkovou známku 95 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 195 60 R15, 185 65 R14, 205 70 R15.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Nokian Hakkapeliitta R2 Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Nokian Hakkapeliitta R2

Pneumatiku Nokian Hakkapeliitta R2 hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 3 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Nokian Hakkapeliitta R2

Pneumatiku Nokian Hakkapeliitta R2 uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Volvo S70, Škoda Fabia, Subaru Legacy.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Nokian Hakkapeliitta R2: Test pneumatik Nokian Hakkapeliitta R2

Pneumatika Nokian Hakkapeliitta R2 patří do skupiny levnějších, ale přesto kvalitních zimních pneumatik, kde ekonomika provozu hraje významnou roli. Výrobce Nokian tak vychází vstříc majitelům vozů nižších tříd, kteří využívají svůj vůz pro běžné ježdění. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Hakkapeliitta R2 SUVjedinečný komfort řízení; nabízejí výraznou úsporu paliva a nižší emise oxidu uhličitého. Inovace- Koncept Cryo Crystal zvýrazňuje optimální boční a podélnou přilnavost nové pneumatikyPřilnavost této pneumatiky na ledu je vylepšena přítomností částic s přilnavostí neobrobeného diamantu; které mají vzhled mnohohranného krystalu a působí téměř jako vestavěné hroty. Přilnou k povrchu a poskytují ostré a odolné přilnavé hrany. Při postupném opotřebení se ekologicky udržitelné krystaly; které byly rovnoměrně rozděleny do povrchu běhounu; vynoří a aktivují tak rezervní přilnavost.Nová zimní silika založená na kryogenickém silanu; vyvinutá pro přilnavý povrch pneumatik Hakkapeliitta R2 SUV; pracuje bezpečně na mokrých silnicích i na nebezpečném ledu.Agresivní vzor běhounu je pokryt hustou sítí zářezů. Větší šířka jednotlivých zářezů dokáže poskytnout zesílený přilnavý povrch; zejména při snížení tření na minimum na mokrém ledu. Výstupky patky pláště běhounu pneumatiky jsou vybaveny zářezy kapsovitého typu; které odčerpávají vodu z povrchu silnice a zajišťují pevný kontakt s povrchem.Středové žebro nového směrového běhounu s pevným směrem odvalování zlepšuje stabilitu řízení. Pevná středová část zajišťuje bezpečné řízení. Kromě toho podporuje také rovnoměrné opotřebení běhounu.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R