Michelin XASCelkové hodnocení
Chování na suchu: 90 %
Chování na mokru: 90 %
Zpětná vazba:
Jízda na hraně:
Opotřebení: 90 %
Hlučnost: 90 %
Koupil bych znovu: 90 %
90%1000
Počet recenzí: 1

Recenze pneumatik na osobní vozidlo Michelin XAS, kterou hodnotili 1 uživatelů a dali jí celkovou známku 90 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 185 80 R14.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Michelin XAS Porovnat nabídky

Michelin XAS – recenze pneumatik

Pneumatiku Michelin XAS hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 1 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Podrobnosti o pneumatice Michelin XAS

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Michelin XAS:

Test pneumatik Michelin XAS

Pneumatika Michelin XAS patří do skupiny levnějších, ale přesto kvalitních letních pneumatik, kde ekonomika provozu hraje významnou roli. Výrobce Michelin tak vychází vstříc majitelům vozů nižších tříd, kteří využívají svůj vůz pro běžné ježdění. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Od svého uvedení na trh v roce 1965 zůstal XAS referenční pneumatikou až do konce 70. let. Byla to první pneumatika s asymetrickým dezénem, ​​přičemž vnitřní a vnější strana modelu XAS pracovala odlišně, aby zajistila optimální vyvážení vozidla. Asymetrické jako noha! Michelin dosáhl většího pokroku rozlišením mnoha prvků, které tvoří pneumatiku, což vedlo k vytvoření modelu XAS: první pneumatiky s asymetrickým dezénem. XAS byl vyvinut s přihlédnutím k samostatnému typu práce prováděné rameny, bočními stěnami a různými částmi korunky, v závislosti na tom, zda jsou na vnitřní nebo vnější straně vozu. Stejně jako je noha člověka asymetrická, vnitřní i vnější strana pneumatiky pracuje jinak, aby zajistila optimální rovnováhu vozidla. 2019: Nová verze modelu XAS v jeho rozměru 165 R 15, od nynějška rychlostní index „V = 240 km / h“ a homologace Porsche N0. Dokonalé uchycení pro 356 a starší 911 vybavené touto velikostí. Jako pohyb po kolejích! Tento zásadní vývoj umožnil pneumatice XAS poskytnout: vynikající stabilita; výjimečné držení silnice v zatáčkách; dříve neznámé úrovně přilnavosti za všech podmínek. Byla to první standardní pneumatika navržená pro jízdu rychlostí 210 km / h (131 mph) a její výjimečný výkon přirozeně vedl k tomu, že se XAS začal používat v závodech Formule France od roku 1968, v závodech na okruzích, v soutěžích a ve stoupáních.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R