Test zimních pneumatik Michelin Primacy AlpinCelkové hodnocení
Chování na suchu: 84 %
Chování na mokru: 96 %
Zpětná vazba: 80 %
Jízda na hraně: 84 %
Opotřebení: 80 %
Hlučnost: 88 %
Koupil bych znovu: 96 %
87%1001
Počet recenzí: 5

Recenze pneumatik na osobní vozidlo Michelin Primacy Alpin, kterou hodnotili 5 uživatelů a dali jí celkovou známku 87 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 205 50 R16, 195 50 R15, 205 55 R16.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Michelin Primacy Alpin Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Michelin Primacy Alpin

Pneumatiku Michelin Primacy Alpin hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 5 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Michelin Primacy Alpin

Pneumatiku Michelin Primacy Alpin uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Citroen C5, Ford Focus, Ford Mondeo .

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Michelin Primacy Alpin:

Test pneumatik Michelin Primacy Alpin

Pneumatika Michelin Primacy Alpin patří do skupiny levnějších, ale přesto kvalitních zimních pneumatik, kde ekonomika provozu hraje významnou roli. Výrobce Michelin tak vychází vstříc majitelům vozů nižších tříd, kteří využívají svůj vůz pro běžné ježdění. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Osobní zimní pneumatika Michelin PRIMACY ALPIN PA3 s vysokými nároky na bezpečnost, jízdní komfort a pohodu v kombinaci s vysokým výkonem. Lamely StabiliGrip a směs Helio Compound rasdikálně snižují brzdnou dráhu a zajišťují skvělou trakci na sněhu. ¨ Zkracuje brzdnou dráhu na mokrém povrchu Michelin Primacy Alpin PA3 zkracuje brzdnou dráhu na mokrém povrchu o 1,7 metrů oproti svému předchůdci Primacy Alpin PA2 o 2,7 metrů Lepší kontrola nad vozidlem na sněhu Akcelerace na sněhu vyšší o 10 % oproti svému předchůdci Lepší jízdní stabilita na klikatých, zasněžených vozovkách oproti předchozí generaci Šetří náklady Stejně dlouhá životnost jako u pneumatiky Michelin Pilot Alpin PA2, která byla referenční pneumatikou na trhu snížení valivého odporu o 7 % = menší náklady na palivo = více ušteřených peněz a více najetých kilometrů Technologie směsi Helio Compound Technologie směsi Helio Compound umožňuje pneumatikám Michelin Primacy Alpin PA3 díky speciální směsi pryže znásobit jejich výkon na mokrém povrchu a posílit jejich výkon na sněhu. Vynikající přilnavost při nízkých teplotách Efektivnější rozptýlení energie: – výrazně lepší brzdné vlastnosti a jízdní stabilitu na mokrém povrchu lepší výkon na sněhu Helio Compound, který obsahuje slunečnicový olej, je jednou z nejnovějších inovací společnosti Michelin

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R