Test letních pneumatik Michelin Pilot Sport CupCelkové hodnocení
Chování na suchu: 100 %
Chování na mokru: 70 %
Zpětná vazba: 97 %
Jízda na hraně: 90 %
Opotřebení: 73 %
Hlučnost: 60 %
Koupil bych znovu: 100 %
84%1001
Počet recenzí: 3

Recenze pneumatik na osobní vozidlo Michelin Pilot Sport Cup, kterou hodnotili 3 uživatelů a dali jí celkovou známku 84 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 295 30 R19, 235 35 R19.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Michelin Pilot Sport Cup Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Michelin Pilot Sport Cup

Pneumatiku Michelin Pilot Sport Cup hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 3 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Michelin Pilot Sport Cup

Pneumatiku Michelin Pilot Sport Cup uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Porsche 911, Opel Astra.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup:

Test pneumatik Michelin Pilot Sport Cup

Bez nadsázky se dá říci, že pneumatika Michelin Pilot Sport Cup byla vyvinuta jako závodní. Nejlépe se hodí do extrémních podmínek závodní dráhy, nebo na skutečně dravé jízdy sportovních vozů.

MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 XL K1 305/30R20 103Y , Pilot Sport Cup 2 je letní pneumatika homologovaná na silniční užití, ale vyvinutá pro závodní okruh. Výhody: - O 50% více kol a větší rychlost* díky technologiím vzešlým z vytrvalostních sotěží a díky Michelin Total Performance více výkonů zároveň. Technologie: Technologie dvousložkové směsi pryže > Výjimečná přilnavost na suchém povrchu> Zvýšená jízdní stabilita na suchuDvě rozdílné směsi pryže na vnější a vnitřní straně běhounu.Vnější strana:Molekulový řetězec – nově vyvinutý elastomer – zaručuje výjimečnou přilnavost především v ostrých zatáčkách.Vnitřní strana:Pevnější elastomer zpřesňuje jízdní stabilitu a zvyšuje kontrolu nad řízením vozidla. Technologie dlouhé závodní životnosti 2.0® Pomalejší opotřebení vnějších ramenZesílené vnější rameno zvyšuje odolnost / životnost pneumatiky na okruhu Větší hloubka běhounu Přilnavost na MOKRU: Snížené riziko vzniku aquaplaningu Zvýšená bezpečnost na MOKRÉ vozovce O 20 %* větší hloubka běhounu   * V porovnání s předchozí generací MICHELIN Pilot Sport Cup+. Interní testy 2013.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R