Michelin e.Primacy 2
225 45 R19 92V MFS



Celkové hodnocení
Chování na suchu: 80 %
Chování na mokru: 43 %
Zpětná vazba: 60 %
Jízda na hraně: 67 %
Opotřebení: 80 %
Hlučnost: 67 %
Koupil bych znovu: 53 %
64%1000
Počet recenzí: 3
3 144,00 Kč

Do obchodu
Skladem

Michelin e.Primacy 2 – recenze letní pneumatiky Michelin e.Primacy 2, kterou hodnotilo 3 uživatelů a dali jí celkovou známku 64 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech .

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Michelin E PRIMACY 2 225/45 R19 92V Skladem     3 144,00 Kč     Do obchodu

Doprava: 129 Kč,
zdarma nad 3 000 Kč

Michelin E PRIMACY 2 225/45 R19 92V Skladem     4 857,00 Kč     Do obchodu

Doprava: 114 Kč/kus

MICHELIN 225/45 R 19 92V E PRIMACY 2 TL XL Skladem     5 418,00 Kč     Do obchodu

Doprava: 149 Kč/kus
Os. odběr: 80 Kč/kus (Mokrá Horákov, Šlapanice)

Michelin E Primacy 2 ( 225/45 R19 92V EV Suitable, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     5 828,22 Kč     Do obchodu

Doprava: zdarma (od 2 kusů)


Michelin e.Primacy 2 225 45 R19 92V MFS – recenze pneumatik

Pneumatiku Michelin e.Primacy 2 225 45 R19 92V MFS hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 3 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


3144.00 5828.22 4

Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónaletní
ZnačkaMichelin
EAN3528704436330
Dostupné rozměryod 205 55 R17
do 255 35 R19

Podrobnosti o pneumatice Michelin e.Primacy 2 225 45 R19 92V MFS

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Michelin e.Primacy 2 225 45 R19 92V MFS: Test pneumatiky Michelin e.Primacy 2 225 45 R19 92V MFS [png]

Test pneumatik Michelin e.Primacy 2 225 45 R19 92V MFS



Časté dotazy

Kde koupím pneumatiky Michelin e.Primacy 2 225 45 R19 92V MFS nejlevněji?

Test-Pneumatik.cz: Aktuálně nejlevnější nabídka pneumatik Michelin e.Primacy 2 225 45 R19 92V MFS je v e-shopu nejvyhodnejsipneu.cz, a to za 3 144,00 Kč.

Uspěly pneumatiky Michelin e.Primacy 2 v nějakém novinářském testu?

Ne, pneumatiky Michelin e.Primacy 2 zatím nebyly zařazeny do žádného z oficiálních testů. Nicméně na webu test-pneumatik.cz najdete tisíce uživatelských recenzí.

Jsou pneumatiky Michelin e.Primacy 2 225 45 R19 92V MFS dobré za deště?

Pneumatiky Michelin e.Primacy 2 225 45 R19 92V MFS dosahují za deště hodnocení 43 %. Více informací najdete na Test-Pneumatik.cz.
TOPlist TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R