Test zimních pneumatik Bridgestone Blizzak LM80 EVO

Autoklub ČR 2017

Auto Moto und Sport 2016Pro pneumatiky Bridgestone Blizzak LM80 EVO zatím nemáme žádnou recenzi. Měli jste je někdy? Pomožte ostatním uživatelům a Vložit recenzi.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Bridgestone Blizzak LM80 EVO Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Bridgestone Blizzak LM80 EVO

Pneumatiku Bridgestone Blizzak LM80 EVO hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 0 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Bridgestone Blizzak LM80 EVO

Pneumatika Bridgestone Blizzak LM80 EVO patří do skupiny levnějších, ale přesto kvalitních zimních pneumatik, kde ekonomika provozu hraje významnou roli. Výrobce Bridgestone tak vychází vstříc majitelům vozů nižších tříd, kteří využívají svůj vůz pro běžné ježdění. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Prémiová zimní pneumatika Bridgestone Blizzak LM-80 EVO je určena pro vozy SUV. Symetrický do středu orientovaný dezén zajišťuje silný záběr a spolehlivou kontrolu za všech okolností a na všech typech povrchu, se kterými se v zimě setkáte. Kombinace tenčích a silnějších lamel vytváří univerzální pneumatiku, která se dobře adaptuje na mokro, sucho i zimní podmínky. Hluboké objemné drážky dobře odvádí vodu i rozbředlý sníh. Efektivně tak snižují riziko aquaplaningu a snowplaningu. Nová běhounová směs snižuje spotřebu paliva Univerzální pneumatika. Díky kombinaci drobnějších a širších dezénových bloků se dobře adaptuje na všechny povrchy. Hluboké drážky odvádí sníh i sněhovou břečku a chrání proti aquaplaningu a snowplaningu Nová běhounová směs snižuje valivý odpor pneumatiky, díky tomu zajistí nižší spotřebu paliva. Vysoký podíl siliky zároveň zlepšuje trakci.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R