Barum BrillantisCelkové hodnocení
Chování na suchu: 65 %
Chování na mokru: 49 %
Zpětná vazba: 61 %
Jízda na hraně: 47 %
Opotřebení: 79 %
Hlučnost: 59 %
Koupil bych znovu: 43 %
58%1000
Počet recenzí: 16

Barum Brillantis – recenze letní pneumatiky Barum Brillantis, kterou hodnotilo 16 uživatelů a dali jí celkovou známku 58 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 185 65 R15, 185 65 R14, 155 80 R13.

   Velký článek: Představení nové řady Barum Polaris 5

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Barum Brillantis Porovnat nabídky

Barum Brillantis – recenze pneumatik

Pneumatiku Barum Brillantis hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 16 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónaletní
ZnačkaBarum

Podrobnosti o pneumatice Barum Brillantis

Pneumatiku Barum Brillantis uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Dacia Logan, Ford Sierra, Mitsubishi  Lancer.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Barum Brillantis: Test pneumatiky Barum Brillantis [png]

Test pneumatik Barum Brillantis

Pneumatika Barum Brillantis patří do základní řady letních pneumatik Barum. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce Barum tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Pneumatika Brillantis jako nástupce pneumatiky Brillant má nový moderní dezén určený pro provoz nejen v letních měsících, ale i za zhoršených klimatických podmínek. U této pneumatiky bylo dosaženo prodloužení životnost pláště díky použití technologie Barum Belt Concept Vlastnosti výborné vlastnosti na mokré vozovce rovnoměrný oděr dezénových bloků středová drážka a dvě ramenní podélné drážky společně s množstvím příčných drážek umožňují výborný odvod vody v podélném i příčném směru a minimalizují tak nebezpečí aquaplaningu amelace dezénu a postupný náběh jednotlivých bloků do styku s vozovkou minimalizují hladinu hluku konstrukce plochého nárazníku a kompaktní ramenní bloky minimalizují nerovnoměrné opotřebování dezénu a zajišťují pneumatikce Brillantis dlouhou životnost.TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R