Vredestein Ultrac Vorti R

AutoBild 2021Celkové hodnocení
Chování na suchu: 93 %
Chování na mokru: 84 %
Zpětná vazba: 95 %
Jízda na hraně: 88 %
Opotřebení: 92 %
Hlučnost: 90 %
Koupil bych znovu: 97 %

Recenze pneumatik na osobní vozidlo Vredestein Ultrac Vorti R, kterou hodnotili 6 uživatelů a dali jí celkovou známku 91 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 235 35 R19, 245 40 R18, 245 30 R20.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Vredestein Ultrac Vorti R Porovnat nabídky

Vredestein Ultrac Vorti R – recenze pneumatik

Pneumatiku Vredestein Ultrac Vorti R hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 6 uživatelů, z čehož 1 vyplnilo i textovou recenzi.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

14. 4. 2016 | | BMW řada 5 | 245 40 R18 | najeto: 40 000 km | způsob jízdy: sportovní

Doporučuji

Celkové hodnocení: 100 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 100 %, Zpětná vazba: 100 %, Jízda na hraně: 100 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Koupil bych znovu: 100 %.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Podrobnosti o pneumatice Vredestein Ultrac Vorti R

Pneumatiku Vredestein Ultrac Vorti R uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla BMW řada 5, Audi RS5, Opel Vectra.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Vredestein Ultrac Vorti R: Test pneumatiky Vredestein Ultrac Vorti R [png]

Test pneumatik Vredestein Ultrac Vorti R

Pneumatika řady Vredestein Ultrac Vorti R patří k opravdové špičce, co značka Vredestein v kategorii letních pneu nabízí. Hodí se na skutečně vyjímečná auta s velkým výkonem, od kterých očekáváte ty nejlepší jízdní vlastnosti a tím pádem jsou nároky na pneumatiky ty nejvyšší možné.

Doposud, Ultrac Vorti R je letní sportovní pneumatika velmi vysoce výkonná. Komparaci s pneumatikou Ultrac Vorti, Ultrac Vorti R byly vyvinutý s důrazem na poskytování přilnavost a precizní ovladatelnost na nejsilnějších vozů. Pneumatika udržuje trakci při vysokých teplotách, včetně křivky, a je mimořádně stabilní při vysokých rychlostech. Model pneumatiky Ultrac Vorti R byla vyvinuta v úzké spolupráci s italským designovým studiem Giugiaro a uhlíkové akcenty na bočnici pneumatiky a dezénu pneumatik je funkce unikátní pro teto pneumatiky. Vlastnost: Směs optimalizovaný, více pryskyřice na běhounu Široký běhoun s plochým tvarem, šířky styk s povrchem vozovky Drážky s 3D designem Lepší brzdění Nízké emise hluku Specialní pneumatiky na zadní nápravu, s doplňující pásky, nízký poměr vzduchu Běhoun a bočnice design Giugiaro Běhoun aszmetrický Výhoda: Udržuje přilnavost při teplotách Vynikající trakce, přilnavost a stabilita Optimalizovaný poměr mezi přední a zadní nápravy pro lepší přilnavost a chlazení Unikátní a sportovní aspekt Stabilní ramenní bloky pro extra přilnavost v úzkých zatáčkách

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R