Toyo Proxes CF1Celkové hodnocení
Chování na suchu: 85 %
Chování na mokru: 80 %
Zpětná vazba: 80 %
Jízda na hraně: 79 %
Opotřebení: 68 %
Hlučnost: 80 %
Koupil bych znovu: 76 %
78%1000
Počet recenzí: 45

Toyo Proxes CF1 – recenze letní pneumatiky Toyo Proxes CF1, kterou hodnotilo 45 uživatelů a dali jí celkovou známku 78 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 195 60 R15, 225 45 R17, 185 60 R14.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Toyo Proxes CF1 Porovnat nabídky

Toyo Proxes CF1 – recenze pneumatik

Pneumatiku Toyo Proxes CF1 hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 45 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónaletní
ZnačkaToyo

Podrobnosti o pneumatice Toyo Proxes CF1

Pneumatiku Toyo Proxes CF1 uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Mazda MX-5, Volkswagen Golf, Honda Accord.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Toyo Proxes CF1: Test pneumatiky Toyo Proxes CF1 [png]

Test pneumatik Toyo Proxes CF1

Pneumatika Toyo Proxes CF1 patří do základní řady letních pneumatik Toyo. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce Toyo tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Nové Proxes CF2 pneumatiky byly vytvořeny pomocí využití nejnovějších materiálů a výrobních metod s cílem zajistit vysokou úroveň bezpečnosti, životnosti, úspory a pohodlí. Proxes CF2 těží především z lepší konstrukce pneumatiky a nové běhounové směsi z vysoce kvalitní siliky. Nejenže Proxes CF2 nabízí efektivní odvod vody, ale také impozantní zlepšení přilnavosti za mokra o 15 % než jeho předchůdce. Optimalizovaný dezén zajišťuje maximální brzdný výkon za všech podmínek a situací. Nová pneumatika má delší životnost, lepší výkon za mokra a nižší spotřebu paliva. Nízká hlučnost a vynikající vysokorychlostní stabilita zajišťuje hladkou a pohodlnou jízdu. Toyo Proxes CF2 je volbou pro řidiče, kteří hledají vysoce výkonnou a bezpečnou pneumatiku pro středně a vysoce výkonné automobily.

Vývoj průměrné ceny Toyo Proxes CF1 v rozměru 205 55 R16 (změnit rozměr)

Vyplatí se kupovat letní pneumatiky až na poslední chvíli, kdy je mezi prodejci největší konkurence? Nebo naopak s předstihem? Kdy jsou ceny nejnižší? Tento graf vám dá odpověď. Vykresluje vývoj průměrné ceny letní pneumatiky Toyo Proxes CF1 v uvedeném rozměru. Rozměr si můžete snadno změnit právě na ten váš. Cenu průměrujeme napříč všemi e-shopy, jejichž data máme, takže výsledný graf dává dobrý přehled o situaci na trhu letních pneumatik.TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R