Starmaxx Ultra Sport ST760
Starmaxx Ultra Sport ST760 StarmaxxStarmaxx Ultra Sport ST760 – recenze letní pneumatiky Starmaxx Ultra Sport ST760, kterou hodnotilo 1 uživatelů a dali jí celkovou známku 96 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 225 45 R18.
Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr
![]() |
od 1 804 Kč
Do obchodu Doprava: 149 Kč/kus |
| STARMAXX 195/50 R 15 82V ULTRASPORT ST760 TL STARMAXX | Skladem 1 804 Kč Do obchodu |
| STARMAXX 205/55 R 16 94W ULTRASPORT ST760 TL XL STARMAXX | Skladem 1 986 Kč Do obchodu |
| STARMAXX 215/40 R 17 87W ULTRASPORT ST760 TL XL STARMAXX | Skladem 2 400 Kč Do obchodu |
| STARMAXX 235/45 R 17 97W ULTRASPORT ST760 TL XL STARMAXX | Skladem 2 402 Kč Do obchodu |
| STARMAXX 225/55 R 16 99W ULTRASPORT ST760 TL XL STARMAXX | Skladem 2 448 Kč Do obchodu |
| STARMAXX 215/40 R 18 89W ULTRASPORT ST760 TL XL STARMAXX | Skladem 2 517 Kč Do obchodu |
| STARMAXX 225/60 R 16 98V ULTRASPORT ST760 TL STARMAXX | Skladem 2 557 Kč Do obchodu |
| STARMAXX 195/55 R 16 87V ULTRASPORT ST760 TL STARMAXX | Skladem 2 768 Kč Do obchodu |
| STARMAXX 215/55 R 16 97W ULTRASPORT ST760 TL XL STARMAXX | Skladem 2 863 Kč Do obchodu |
| STARMAXX 225/50 R 17 98W ULTRASPORT ST760 TL XL STARMAXX | Skladem 3 125 Kč Do obchodu |
| STARMAXX 225/40 R 19 93W ULTRASPORT ST760 TL XL STARMAXX | Skladem 3 151 Kč Do obchodu |
| STARMAXX 245/40 R 17 95W ULTRASPORT ST760 TL XL STARMAXX | Skladem 3 268 Kč Do obchodu |
| STARMAXX 215/45 R 18 93W ULTRASPORT ST760 TL XL STARMAXX | Skladem 4 054 Kč Do obchodu |
| STARMAXX 275/35 R 20 102Y ULTRASPORT ST760 TL XL ZR STARMAXX | Skladem 5 980 Kč Do obchodu |
| STARMAXX 275/30 R 20 97W ULTRASPORT ST760 TL XL ZR STARMAXX | Skladem 6 878 Kč Do obchodu |
Starmaxx Ultra Sport ST760 – recenze pneumatik
Pneumatiku Starmaxx Ultra Sport ST760 hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 1 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.
Máte zkušenosti s touto pneumatikou?
Napište recenziVarianty pneumatiky Starmaxx Ultra Sport ST760
Průměr: R17
205 50 R17 93 W 225 55 R17 101 W
Průměr: R18
225 40 R18 92 Y 245 45 R18 100 W
Parametry
| Druh pneumatiky | osobní |
| Sezóna | letní |
| Značka | Starmaxx |
| Dostupné rozměry | od 195 50 R15 do 275 35 R20 Ano, ve vašem rozměru 205 55 R16 je pneumatika dostupná. |
Podrobnosti o pneumatice Starmaxx Ultra Sport ST760
Pneumatiku Starmaxx Ultra Sport ST760 uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla .
Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Starmaxx Ultra Sport ST760: Test pneumatiky Starmaxx Ultra Sport ST760 [png]
Pneumatika Starmaxx Ultra Sport ST760 patří do základní řady letních pneumatik Starmaxx. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce Starmaxx tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.
Pneumatika vyrobená v roce 2025. Starmaxx 225/55R17 101W ULTRA SPORT ST760 XL DOT25O průměru 17 palců, široká 225 milimetrů, s profilem 55 (výška bočnice 124 mm). Index nosnosti 101 odpovídá zátěži 825 kg na jednu pneumatiku. Pneumatika je určena pro rychlosti do 270 km/h. Tato pneumatika je zesílená, schopná vézt vyšší náklad a snášet horší zacházení v terénu.Pneu-Kvalitně.cz - Váš kvalitní dodavatel pneumatik Starmaxx v Brně. Značka Starmaxx- Turecká značka s tradicí od roku 1976. Držitel certifikátu armádní výrobní kvality AQAD-110 a environmentálního certifikátu ISO 14001a certifikátu kvality ISO 9001:2000. Vyrábí mimo jiné i pneumatiky pro civilní letouny a stíhačky F-35.
Vývoj průměrné ceny Starmaxx Ultra Sport ST760 v rozměru 205 55 R16 (změnit rozměr)
Vyplatí se kupovat zimní pneumatiky až na poslední chvíli, kdy je mezi prodejci největší konkurence? Nebo naopak s předstihem? Kdy jsou ceny nejnižší? Tento graf vám dá odpověď. Vykresluje vývoj průměrné ceny zimní pneumatiky Starmaxx Ultra Sport ST760 v uvedeném rozměru. Rozměr si můžete snadno změnit právě na ten váš. Cenu průměrujeme napříč všemi e-shopy, jejichž data máme, takže výsledný graf dává dobrý přehled o situaci na trhu letních pneumatik.



Ano, ve vašem rozměru