Test zimních pneumatik Rockstone Eco SnowPro pneumatiky Rockstone Eco Snow zatím nemáme žádnou recenzi. Měli jste je někdy? Pomožte ostatním uživatelům a Vložit recenzi.

2 505 Kč

Do obchodu
U dodavatele
Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

zobrazit všechny rozměry / jen váš rozměr od 2 505 Kč     Do obchodu

Doprava: 75 Kč/kus
Os. odběr: zdarma (Hlučín)

ATTURO 265/50 R 20 AZ800 112V XL U dodavatele     2 505 Kč     Do obchodu
Rockstone Eco Snow Porovnat další nabídky

Recenze pneumatik Rockstone Eco Snow

Pneumatiku Rockstone Eco Snow hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 0 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


2505.00 2505.00 2

Podrobnosti o pneumatice Rockstone Eco Snow

Zimní pneumatika Rockstone Eco Snow patří do základní řady pneumatik výrobce Rockstone. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce Rockstone tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Americký výrobce Atturo nabízí cenově dostupné, vysoce výkonné pneumatiky prvotřídní kvality, které jsou vyrobené z nejlepších materiálů pomocí nejmodernější technologie. ATTURO AZ800 je letní směrová vysoce výkonná pneumatika (ulta high performance) určená pro vozy 4x4 a SUV. Nový agresivní směrový dezén SRG (Sloped Radius Gradient) spolu s unikátním uspořádáním lamel zaručuje maximální komfort při všech rychlostech na mokré i suché vozovce a zabraňuje nerovnoměrnému opotřebení. Cílem amerického výrobce Atturo je nabídnout cenově dostupné vysoce výkonné pneumatiky prvotřídní kvality, které jsou vyrobené z nejlepších materiálů pomocí nejmodernější technologie.

Vývoj průměrné ceny Rockstone Eco Snow, v rozměru 265 65 R17 (změnit rozměr)

Vyplatí se kupovat zimní pneumatiky až na poslední chvíli, kdy je mezi prodejci největší konkurence? Nebo naopak s předstihem? Kdy jsou ceny nejnižší? Tento graf vám dá odpověď. Vykresluje vývoj průměrné ceny zimní pneumatiky Rockstone Eco Snow v uvedeném rozměru. Rozměr si můžete snadno změnit právě na ten váš. Cenu průměrujeme napříč všemi e-shopy, jejichž data máme, takže výsledný graf dává dobrý přehled o situaci na trhu zimních pneumatik.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R