Test zimních pneumatik Nokian WR C VanCelkové hodnocení
Chování na suchu: 90 %
Chování na mokru: 90 %
Zpětná vazba: 80 %
Jízda na hraně: 85 %
Opotřebení: 90 %
Hlučnost: 95 %
Koupil bych znovu: 100 %
90%1001
Počet recenzí: 2

Recenze dodávkových pneumatik Nokian WR C Van, kterou hodnotili 2 uživatelů a dali jí celkovou známku 90 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 225 65 R15, 195 65 R16.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Nokian WR C Van Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Nokian WR C Van

Pneumatiku Nokian WR C Van hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 2 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Nokian WR C Van

Pneumatiku Nokian WR C Van uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Citroen C15 van, Renault Trafic.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Nokian WR C Van:

Test pneumatik Nokian WR C Van
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data/web/virtuals/143884/virtual/www/tpl-dezen.php on line 1032

Pneumatika Nokian WR C Van patří do skupiny levnějších, ale přesto kvalitních zimních pneumatik, kde ekonomika provozu hraje významnou roli. Výrobce Nokian tak vychází vstříc majitelům vozů nižších tříd, kteří využívají svůj vůz pro běžné ježdění. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

NOKIAN C WR C VAN M+S DOT2011 205/70R15 106S , Nokian WR C Van je zimní pneumatika pro lehká nákladní vozidla typu VAN. Bezhrotová pneumatika, která spolehlivě funguje i ve vysokých rychlostech a při velkém zatížení Nokian WR C Van je vyroben pro dodávky a podobná vozidla. Pneumatika si zachovává vyvážené jízdní vlastnosti i při vysokém zatížení a vysokých rychlostech, když se počasí mění. Hlavní výhody: VYVÁŽENÁ OVLADATELNOST NA KAŽDÉM POVRCHU FUNGUJE DOBŘE NA BŘEČCE DOBRÁ PŘILNAVOST NA MOKRU TICHÝ ZVUK PŘI JÍZDĚ Technologie: Vnitřní - vnější desing (zimní)- U Inside-outside designu je vzorek pneumatiky u vnějšího a vnitřního ramene rozdílný. To zlepšuje ovladatelnost jak na suchém, tak i na mokrém povrchu. Těsnící kroužek- Těsnicí kroužek zabraňuje vstupu nečistot, jako je třeba špína, bláto, malé kamínky, mezi pneumatiku a ráfek. To zabraňuje poškození a dodává větší životnost pneumatice i ráfku. Tato funkce je k dispozici u 14" pneumatik a větších. Opěrná lamela- Šípovitý vzor samoblokující lamely zpevňuje střední žebro pneumatiky, což zvyšuje jízdní stabilitu. Princip sharp round- Asymetrický dezén optimalizovaný pro různá zaoblení ramene optimalizuje ovladatelnost na různých površích. Čištěné oleje- Při výrobním procesu pneumatiky jsou použity výhradně čištěné oleje, od jedovatých nebo rakovinotvorných chemikálií se zcela upouští. V pneumatikářském průmyslu patří Nokian Tyres ve věci ochrany životního prostředí k průkopníkům. Jako první výrobce pneumatik na světě začal Nokian Tyres používat ve své produkci výhradně čištěných, nízkoaromatických olejů. Přilnavost na mokrém povrchu a ostatní bezpečnostní vlastnosti pneumatiky zůstávají vynikající. BETRU - ocelový pás konstrukce- Patentovaná stavba ocelového pásu pro pneumatiky na dodávky posiluje odolnost vůči drsným podmínkám a při zátěžovém používání.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R