Test zimních pneumatik Nokian WR C CargoCelkové hodnocení
Chování na suchu: 60 %
Chování na mokru: 100 %
Zpětná vazba: 90 %
Jízda na hraně: 100 %
Opotřebení: 100 %
Hlučnost: 100 %
Koupil bych znovu: 100 %
93%1001
Počet recenzí: 1

Recenze dodávkových pneumatik Nokian WR C Cargo, kterou hodnotili 1 uživatelů a dali jí celkovou známku 93 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 195 70 R15.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Nokian WR C Cargo Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Nokian WR C Cargo

Pneumatiku Nokian WR C Cargo hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 1 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Nokian WR C Cargo

Pneumatiku Nokian WR C Cargo uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Porsche 911.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Nokian WR C Cargo: Test pneumatik Nokian WR C Cargo

Pneumatika Nokian WR C Cargo patří do skupiny levnějších, ale přesto kvalitních zimních pneumatik, kde ekonomika provozu hraje významnou roli. Výrobce Nokian tak vychází vstříc majitelům vozů nižších tříd, kteří využívají svůj vůz pro běžné ježdění. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

NOKIAN C WR C CARGO M+S 225/70R15 112S , Nokian WR C Cargo je zimní pneumatika pro lehká nákladní vozidla typu VAN. Pneumatika pro profesionální použití, která přináší bezpečnost a stabilitu pro středoevropskou zimu Nokian WR C Cargo je navržena pro bezpečné profesionální použití. Pneumatika jede rovnoměrně a stabilně i při velkém zatížení a zajišťuje dobrou přilnavost za každého zimního počasí. Hlavní výhody: STABILNÍ ŘIDITELNOST I PŘI VELKÉM ZATÍŽENÍ DOBRÁ PŘILNAVOST ZA VŠECH PODMÍNEK DOBŘE SE ČISTÍ OD LEDU A SNĚHU Technologie: Těsnící kroužek - Těsnicí kroužek zabraňuje vstupu nečistot, jako je třeba špína, bláto, malé kamínky, mezi pneumatiku a ráfek. To zabraňuje poškození a dodává větší životnost pneumatice i ráfku. Tato funkce je k dispozici u 14" pneumatik a větších. Čištěné oleje - Při výrobním procesu pneumatiky jsou použity výhradně čištěné oleje, od jedovatých nebo rakovinotvorných chemikálií se zcela upouští. V pneumatikářském průmyslu patří Nokian Tyres ve věci ochrany životního prostředí k průkopníkům. Jako první výrobce pneumatik na světě začal Nokian Tyres používat ve své produkci výhradně čištěných, nízkoaromatických olejů. Přilnavost na mokrém povrchu a ostatní bezpečnostní vlastnosti pneumatiky zůstávají vynikající. BETRU - ocelový pás konstrukce - Patentovaná stavba ocelového pásu pro pneumatiky na dodávky posiluje odolnost vůči drsným podmínkám a při zátěžovém používání.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R