Test letních pneumatik Nokian VCelkové hodnocení
Chování na suchu: 89 %
Chování na mokru: 84 %
Zpětná vazba: 74 %
Jízda na hraně: 77 %
Opotřebení: 87 %
Hlučnost: 73 %
Koupil bych znovu: 71 %
79%1001
Počet recenzí: 7

Recenze pneumatik na osobní vozidlo Nokian V, kterou hodnotili 7 uživatelů a dali jí celkovou známku 79 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 225 45 R17, 225 55 R16, 215 55 R16.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Nokian V Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Nokian V

Pneumatiku Nokian V hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 7 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Nokian V

Pneumatiku Nokian V uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Honda HRV, Audi TT, BMW řada 3.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Nokian V:

Test pneumatik Nokian V

Letní pneumatiku Nokian V vyvinuli v Nokian tak, aby splňovala všechna nejnáročnější očekávání, ale přitom si udržela příznivou pořizovací cenu. Neměla by tedy zklamat žádného řidiče, ani toho, který jezdí dlouhé vzdálenosti a očekává od pneumatiky potřebný komfort.

Pneu pochází z koncernu Nokian a vyrábí se od roku 2007. Různorodé povrchy, měnící se teploty a překvapivé přívalové deště napomohly při vývoji pneumatiky, která zůstává za všech podmínek bezpečnou. Nokian H a Nokian V jsou vybaveny stejným, do detailů vypilovaným dezénem. Podstatné rozdíly jsou ve směsi gumy a v řešení konstrukce. Nejmodernější technické inovace se starají o účinnou ochranu proti vzniku aquaplaningu. Podle principu ?z potoka do řeky? odvádí úzké kanálky profilu vodu do širokých drážek. Díky těmto drážkám na vnitřních ramenech odtéká voda rychle z plochy běhounu pneumatiky. Výčnělky ve hlavních drážkách společně s bočními dutinkami lámou proud vzduchu a zamezují tak vzniku nepříjemného písklavého tónu. Při vývoji konstrukce a výběru materiálů byl kladem důraz na tlumení nárazů a provozního hluku.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R