Test letních pneumatik Nokian Line SUVCelkové hodnocení
Chování na suchu: 80 %
Chování na mokru: 80 %
Zpětná vazba: 77 %
Jízda na hraně: 77 %
Opotřebení: 43 %
Hlučnost: 68 %
Koupil bych znovu: 35 %
66%1001
Počet recenzí: 4

Recenze pneumatik na vozidlo SUV, nebo 4x4 Nokian Line SUV, kterou hodnotili 4 uživatelů a dali jí celkovou známku 66 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 225 45 R17, 235 65 R17, 265 70 R16.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Nokian Line SUV Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Nokian Line SUV

Pneumatiku Nokian Line SUV hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 4 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Nokian Line SUV

Pneumatiku Nokian Line SUV uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Honda CRV, Mitsubishi Outlander, Subaru Forester.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Nokian Line SUV:

Test pneumatik Nokian Line SUV
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /data/web/virtuals/143884/virtual/www/tpl-dezen.php on line 1032

Pneumatika Nokian Line SUV patří do skupiny levnějších, ale přesto kvalitních letních pneumatik, kde ekonomika provozu hraje významnou roli. Výrobce Nokian tak vychází vstříc majitelům vozů nižších tříd, kteří využívají svůj vůz pro běžné ježdění. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

SUV letní pneumatika od prémiového výrobce. Můžete si myslet, že Nokian umí výhradně zimní pneumatiky, ale nemohli byste se mýlit víc. I jeho letní dezény patří mezi špičku bez ohledu na to, zda jsou určeny pro osobní vozy, SUV nebo dodávky.   Výhody letní pneumatiky Nokian LINE SUV Odolná proti defektům Výborné chování na mokru Vysoký kilometrový průběh Vhodná i do terénu Bočnice této pneumatiky obsahuje speciální směs, která je obohacena aramidovými vlákny. Díky tomu má tato sekce vysokou tuhost a značnou odolnost proti poškození a proražení. Nokian Line SUV se také pyšní velmi dobrou přilnavostí na mokrém povrchu. Díky tomu máte jistotu bezpečné jízdy nejen ve městě. Řidiči výkonných SUV vozů také jistě ocení, že pneumatika je velmi tichá a jízda je tak komfortní a pohodlná.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R