Nokian Hakkapeliitta RCelkové hodnocení
Chování na suchu: 82 %
Chování na mokru: 70 %
Zpětná vazba: 77 %
Jízda na hraně: 73 %
Opotřebení: 86 %
Hlučnost: 93 %
Koupil bych znovu: 83 %
81%1000
Počet recenzí: 6
4 035 Kč

Do obchodu
U dodavatele

Recenze pneumatik Nokian Hakkapeliitta R, kterou hodnotili 6 uživatelů a dali jí celkovou známku 81 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 225 45 R17, 205 55 R16, 245 40 R18.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

zobrazit všechny rozměry / jen váš rozměr od 4 035 Kč     Do obchodu

Doprava: 129 Kč/kus
Os. odběr: 80 Kč (Mokrá u Brna)

Nokian Hakkapeliitta R 235/60 R 16 104R zimní U dodavatele     4 035 Kč     Do obchodu
Nokian Hakkapeliitta R 235/60 R 16 104R zimní U dodavatele     4 035 Kč     Do obchodu

Nokian Hakkapeliitta R – recenze pneumatik

Pneumatiku Nokian Hakkapeliitta R hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 6 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


4035.00 4035.00 3

Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Podrobnosti o pneumatice Nokian Hakkapeliitta R

Pneumatiku Nokian Hakkapeliitta R uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Honda Civic, SEAT Leon, Suzuki Swift.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Nokian Hakkapeliitta R: Test pneumatiky Nokian Hakkapeliitta R [png]

Test pneumatik Nokian Hakkapeliitta R

Pneumatika Nokian Hakkapeliitta R patří do skupiny levnějších, ale přesto kvalitních zimních pneumatik, kde ekonomika provozu hraje významnou roli. Výrobce Nokian tak vychází vstříc majitelům vozů nižších tříd, kteří využívají svůj vůz pro běžné ježdění. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Požadavky řidičů na pneumatiky se liší, nicméně bezpečnost a spolehlivost ocení jistě každý. Právě to jsou hlavní vlastnosti zimních pneumatik Nokian Hakkapeliitta R od tradičního severského výrobce, které jsou na trhu již od podzimu 2011. Výhody zimních pneumatik Nokian Hakkapeliitta R: Tradice zimních pneumatik Nokian Skvělá přilnavost na sněhu, ledu i mokru Nízký valivý odpor Směrový dezén má výrazný vzor a také obsahuje hustou lamelovou síť, která podporuje výbornou přilnavost pneumatiky. Z předchozího modelu byl převzatý brzdový posilovač, který zlepšuje brzdné vlastnosti. Posílení přilnavosti a pevnost v tahu přináší severská zimní směs gumy, zejména vrchní vrstva směsi nové generace. Na mokru a ledu pak pomáhají patentované sací lamely. Tato zimní pneumatika má navíc předvídatelné vlastnosti a to pomáhá řidiči lépe vnímat změny v trakci. Konstrukční řešení pak pneumatice dává vynikající manévrovací schopnosti a stabilitu. Kromě toho má pneumatika nízký valivý odpor, což potvrzuje i text „ultra low rolling resistence“ na bočnici. Vozidlo obutý v těchto zimních pneu tak spotřebuje méně paliva. Jízda je navíc tichá a tyto vlastnosti nebyly na úkor přilnavosti – pneumatika má excelentní brzdné vlastnosti na sněhu, ledu i na mokru. Pokud chcete bezpečnou a spolehlivou zimní pneumatiku, volte Nokian Hakkapeliitta R!

Vývoj průměrné ceny Nokian Hakkapeliitta R v rozměru 235 60 R16 (změnit rozměr)

Vyplatí se kupovat letní pneumatiky až na poslední chvíli, kdy je mezi prodejci největší konkurence? Nebo naopak s předstihem? Kdy jsou ceny nejnižší? Tento graf vám dá odpověď. Vykresluje vývoj průměrné ceny letní pneumatiky Nokian Hakkapeliitta R v uvedeném rozměru. Rozměr si můžete snadno změnit právě na ten váš. Cenu průměrujeme napříč všemi e-shopy, jejichž data máme, takže výsledný graf dává dobrý přehled o situaci na trhu zimních pneumatik.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R