Nexen Winguard winSpike WS62



Pro pneumatiky Nexen Winguard winSpike WS62 zatím nemáme žádnou recenzi. Měli jste je někdy? Pomožte ostatním uživatelům a napište recenzi.

4 676 Kč

Do obchodu
Skladem
Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

zobrazit všechny rozměry / jen váš rozměr od 4 676 Kč     Do obchodu

Doprava: zdarma (od 2 kusů)

Nexen Winguard Winspike WS62 ( 225/60 R17 103T XL 4PR, SUV, pneumatika s hroty ) Skladem     4 676 Kč     Do obchodu
Nexen Winguard Winspike WS62 ( 265/50 R20 111T XL 4PR, SUV, pneumatika s hroty ) Skladem     5 227 Kč     Do obchodu
Nexen Winguard Winspike WS62 ( 255/50 R19 107T XL 4PR, SUV, pneumatika s hroty ) Skladem     6 167 Kč     Do obchodu

Nexen Winguard winSpike WS62 – recenze pneumatik

Pneumatiku Nexen Winguard winSpike WS62 hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


4675.53 6167.40 4

Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Varianty pneumatiky Nexen Winguard winSpike WS62

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónazimní
ZnačkaNexen
Dostupné rozměryod 225 60 R17
do 265 50 R20
yes Ano, ve vašem rozměru
225 60 R17 je pneumatika dostupná.

Podrobnosti o pneumatice Nexen Winguard winSpike WS62

C
B
72 dB

EU štítek pro rozměr 225 60 R17 (změnit rozměr)

Zimní pneumatiku Nexen Winguard winSpike WS62 vyvinuli v Nexen tak, aby splňovala všechna nejnáročnější očekávání, ale přitom si udržela přijatelnou pořizovací cenu. Neměla by tedy zklamat žádného řidiče, ani toho, který jezdí dlouhé vzdálenosti a očekává od pneumatiky potřebný komfort. Samozřejmě byl při vývoji kladen důraz na dobré jízdní vlastnosti při nižších teplotách i na sněhu.

# Nexen Winguard WinSpike WS62 ## Výkonné zimní řešení pro jistotu na ledové a sněhem pokryté vozovce Nexen Winguard WinSpike WS62 je specializovaná zimní pneumatika, která zajišťuje vynikající trakci a stabilitu za extrémních podmínek. Díky inovativnímu vzoru běhounu je pneumatika ideální pro řidiče, kteří vyžadují spolehlivý výkon během celé zimy. Středový řebíčkový blok zajišťuje vysokou jízdní stabilitu a přesné vedení, což se přímo projevuje jistotou při jízdě na dálnici nebo při manévrování v městském provozu. Kombinace cihlového vzoru a šikmých lamel zvyšuje kontakt s vozovkou, což zkracuje brzdnou dráhu na náledí a uvolněném sněhu. Speciální V-tvaré drážky efektivně odvádějí vodu a sněhovou kaši, čímž minimalizují riziko aquaplaningu. Navíc umístění špiček do středové oblasti zvyšuje přilnavost na ledu a zlepšuje říditelnost. Tato technologie poskytuje jistotu i při náhlém brzdění nebo prudkých manévrech.



Časté dotazy

V jakých rozměrech jsou dostupné Nexen Winguard winSpike WS62?

Test-Pneumatik.cz: Zimní pneumatiky Nexen Winguard winSpike WS62 se vyrábí v rozměrech od 225 60 R17 do 265 50 R20.

Kde koupím pneumatiky Nexen Winguard winSpike WS62 nejlevněji?

Test-Pneumatik.cz: Aktuálně nejlevnější nabídka pneumatik Nexen Winguard winSpike WS62 je v e-shopu pneushop.cz, a to za 4 676 Kč.

Uspěly pneumatiky Nexen Winguard winSpike WS62 v nějakém novinářském testu?

Ne, pneumatiky Nexen Winguard winSpike WS62 zatím nebyly zařazeny do žádného z oficiálních testů. Nicméně na webu test-pneumatik.cz najdete tisíce uživatelských recenzí.

TOPlist TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R