Nexen N Blue ECOCelkové hodnocení
Chování na suchu: 82 %
Chování na mokru: 77 %
Zpětná vazba: 77 %
Jízda na hraně: 76 %
Opotřebení: 68 %
Hlučnost: 74 %
Koupil bych znovu: 73 %

Nexen N Blue ECO – recenze letní pneumatiky Nexen N Blue ECO, kterou hodnotilo 32 uživatelů a dali jí celkovou známku 75 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 225 45 R17, 195 55 R15, 155 65 R14.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Nexen N Blue ECO Porovnat nabídky

Nexen N Blue ECO – recenze pneumatik

Pneumatiku Nexen N Blue ECO hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 32 uživatelů, z čehož 1 vyplnilo i textovou recenzi.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

9. 10. 2019 | | Škoda Fabia | 165 70 R14 | najeto: 9 000 km | způsob jízdy: průměrný

Při obutí těchto pneumatik se zvedla spotřeba o 0,7l/100 km, jízda na nich je nejistá, při rychlejším průjezdu zatáčkou mám pocit, že jedu po ráfku. Jsou zranitelné, za 3000 km jsem 3x píchl, z toho jednou o klacek. Předchozí Goodyear jsem nepíchl ani jednou. Při obouvání na disk byl problém nazout, pneu byly jakoby zmáčklé a sklouzávaly z ráfku.

Celkové hodnocení: 44 %

Chování na suchu: 50 %, Chování na mokru: 50 %, Zpětná vazba: 70 %, Jízda na hraně: 30 %, Opotřebení: 50 %, Hlučnost: 50 %, Koupil bych znovu: 10 %.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónaletní
ZnačkaNexen

Podrobnosti o pneumatice Nexen N Blue ECO

Pneumatiku Nexen N Blue ECO uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Ford Focus, Opel Astra, Volkswagen Golf.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Nexen N Blue ECO: Test pneumatiky Nexen N Blue ECO [png]

Test pneumatik Nexen N Blue ECO
C
C
74 dB

EU štítek pro rozměr 205 55 R16 (změnit rozměr)

Pneumatika Nexen N Blue ECO patří do základní řady letních pneumatik Nexen. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce Nexen tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Nakupujte NEXEN N´BLUE ECO 195/50 R 16 88V z e-shopu Pneuboss.cz,Nexen N´Blue 4 Eco jsou letní pneumatiky střední třídy pro vozy napříč kategoriemi s disky od 14 do 17 palců. Jde o ekologické pneumatiky s vynikající ovladatelností na mokru a výborným brzdným výkonem, které poskytují vynikající jízdní stabilitu na mokré vozovce. Optimalizovaná kontaktní plocha běhounu zajistí rovnoměrné rozložení kontaktního tlaku, což má za následek ještě delší životnost běhounu. Dobře umístěné drážky a extra tenké lamely zkracují brzdnou dráhu a přinášejí rychlé zastavení na mokré vozovce. Středová žebra s optimálním rozložením bloků zase pomáhají směrové jízdní stabilitě při vysoké rychlosti. Různé tvary lamel poskytují pohodlnou jízdu tím, že absorbují vibrace z různých povrchů vozovky. Asymetrický dezén běhounu a bloky s náhodnou proměnnou roztečí snižují tvorbu hluku, což vede k tiché a pohodlné jízdě. Čtyři široké drážky pomáhají dosáhnout vynikajícího odvodu vody, zatímco asymetrický vzorek eliminuje vznik aquaplaningu a přináší vynikající přilnavost na mokré vozovce.

Vývoj průměrné ceny Nexen N Blue ECO v rozměru 205 55 R16 (změnit rozměr)

Vyplatí se kupovat letní pneumatiky až na poslední chvíli, kdy je mezi prodejci největší konkurence? Nebo naopak s předstihem? Kdy jsou ceny nejnižší? Tento graf vám dá odpověď. Vykresluje vývoj průměrné ceny letní pneumatiky Nexen N Blue ECO v uvedeném rozměru. Rozměr si můžete snadno změnit právě na ten váš. Cenu průměrujeme napříč všemi e-shopy, jejichž data máme, takže výsledný graf dává dobrý přehled o situaci na trhu letních pneumatik.TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R