Maxxis Premitra Snow WP6 SUV



Pro pneumatiky Maxxis Premitra Snow WP6 SUV zatím nemáme žádnou recenzi. Měli jste je někdy? Pomožte ostatním uživatelům a napište recenzi.

2 162 Kč

Do obchodu
U dodavatele
Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

zobrazit všechny rozměry / jen váš rozměr od 2 162 Kč     Do obchodu

Doprava: 129 Kč,
zdarma nad 3 000 Kč

Maxxis WP6 SUV XL 215/60 R17 100H U dodavatele     2 162 Kč     Do obchodu
Maxxis WP6 SUV XL 215/55 R18 99V U dodavatele     2 329 Kč     Do obchodu
Maxxis WP6 SUV XL 235/55 R17 103V U dodavatele     2 369 Kč     Do obchodu
Maxxis WP6 SUV XL 225/60 R17 103H U dodavatele     2 386 Kč     Do obchodu
Maxxis WP6 SUV XL 215/65 R17 103V U dodavatele     2 390 Kč     Do obchodu
Maxxis WP6 SUV XL 225/55 R18 102V U dodavatele     2 395 Kč     Do obchodu
Maxxis WP6 SUV 215/50 R18 92V U dodavatele     2 422 Kč     Do obchodu
Maxxis WP6 SUV XL 225/65 R17 106H U dodavatele     2 429 Kč     Do obchodu
Maxxis WP6 SUV XL 255/55 R18 109V U dodavatele     2 478 Kč     Do obchodu
Maxxis WP6 SUV XL 235/55 R19 105V U dodavatele     2 710 Kč     Do obchodu
Maxxis WP6 SUV XL 225/55 R19 99V U dodavatele     2 825 Kč     Do obchodu
Maxxis WP6 SUV XL 235/45 R20 100V U dodavatele     3 496 Kč     Do obchodu
zobrazit všechny rozměry / jen váš rozměr od 2 388 Kč     Do obchodu

Doprava: zdarma (od 2 kusů)

Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 255/50 R19 107V XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     2 388 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 225/60 R17 103H XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     2 452 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 215/65 R17 103V XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     2 467 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 215/50 R18 92V s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     2 574 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 215/55 R18 99V XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     2 622 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 235/55 R17 103V XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     2 706 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 215/70 R16 104H XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     2 759 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 255/55 R18 109V XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     2 858 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 225/55 R18 102V XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     3 021 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 235/50 R18 101V XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     3 247 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 225/55 R19 99V s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     3 257 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 225/50 R18 99V XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     3 276 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 235/65 R17 108H XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     3 453 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 235/50 R19 103V XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     3 473 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 255/55 R19 111V XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     3 574 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 225/60 R18 104V XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     3 616 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 235/65 R18 110H XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     3 659 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 235/55 R19 105V XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     3 841 Kč     Do obchodu
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 235/45 R20 100V XL, s ochrannou ráfkuleiste (FSL) ) Skladem     3 912 Kč     Do obchodu
zobrazit všechny rozměry / jen váš rozměr od 2 461 Kč     Do obchodu

Doprava: 117 Kč/kus

Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 215/60 R17 100h U dodavatele     2 461 Kč     Do obchodu
Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 215/70 R16 104h U dodavatele     2 498 Kč     Do obchodu
Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 215/55 R18 99v U dodavatele     2 600 Kč     Do obchodu
Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 235/55 R17 103v U dodavatele     2 670 Kč     Do obchodu
Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 225/55 R18 102v U dodavatele     2 674 Kč     Do obchodu
Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 225/65 R17 106h U dodavatele     2 681 Kč     Do obchodu
Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 215/65 R17 103v U dodavatele     2 687 Kč     Do obchodu
Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 225/60 R17 103h U dodavatele     2 691 Kč     Do obchodu
Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 215/50 R18 92v U dodavatele     2 706 Kč     Do obchodu
Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 255/55 R18 109v U dodavatele     2 775 Kč     Do obchodu
Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 235/60 R18 107h U dodavatele     2 816 Kč     Do obchodu
Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 235/55 R19 105v U dodavatele     3 021 Kč     Do obchodu
Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 225/55 R19 99v U dodavatele     3 126 Kč     Do obchodu
Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 235/50 R19 103v U dodavatele     3 139 Kč     Do obchodu
Maxxis PREMITRA SNOW WP6 SUV 235/45 R20 100v U dodavatele     3 768 Kč     Do obchodu
zobrazit všechny rozměry / jen váš rozměr od 2 831 Kč     Do obchodu

Doprava: 149 Kč/kus
Os. odběr: 80 Kč/kus (Mokrá Horákov, Šlapanice)

MAXXIS 215/60 R 17 100H PREMITRA SNOW WP6 SUV TL XL M+S 3PMSF Skladem     2 831 Kč     Do obchodu
MAXXIS 215/55 R 18 99V PREMITRA SNOW WP6 SUV TL XL M+S 3PMSF Skladem     3 040 Kč     Do obchodu
MAXXIS 235/55 R 17 103V PREMITRA SNOW WP6 SUV TL XL M+S 3PMSF MFS Skladem     3 089 Kč     Do obchodu
MAXXIS 225/60 R 17 103H PREMITRA SNOW WP6 SUV TL XL M+S 3PMSF Skladem     3 115 Kč     Do obchodu
MAXXIS 215/65 R 17 103V PREMITRA SNOW WP6 SUV TL XL M+S 3PMSF MFS Skladem     3 121 Kč     Do obchodu
MAXXIS 225/55 R 18 102V PREMITRA SNOW WP6 SUV TL XL M+S 3PMSF Skladem     3 127 Kč     Do obchodu
MAXXIS 225/65 R 17 106H PREMITRA SNOW WP6 SUV TL XL M+S 3PMSF MFS Skladem     3 169 Kč     Do obchodu
MAXXIS 215/50 R 18 92V PREMITRA SNOW WP6 SUV TL M+S 3PMSF Skladem     3 186 Kč     Do obchodu
MAXXIS 255/55 R 18 109V PREMITRA SNOW WP6 SUV TL XL M+S 3PMSF MFS Skladem     3 229 Kč     Do obchodu
MAXXIS 235/55 R 19 105V PREMITRA SNOW WP6 SUV TL XL M+S 3PMSF Skladem     3 526 Kč     Do obchodu
MAXXIS 235/50 R 19 103V PREMITRA SNOW WP6 SUV TL XL M+S 3PMSF MFS Skladem     3 616 Kč     Do obchodu
MAXXIS 225/50 R 18 99V PREMITRA SNOW WP6 SUV TL XL M+S 3PMSF Skladem     3 617 Kč     Do obchodu
MAXXIS 225/55 R 19 99V PREMITRA SNOW WP6 SUV TL M+S 3PMSF MFS Skladem     3 674 Kč     Do obchodu

Maxxis Premitra Snow WP6 SUV – recenze pneumatik

Pneumatiku Maxxis Premitra Snow WP6 SUV hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


2162.00 3912.00 63

Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Varianty pneumatiky Maxxis Premitra Snow WP6 SUV

Průměr: R18

255 55 R18 109 V

Parametry

Druh pneumatikySUV, 4x4
Sezónazimní
ZnačkaMaxxis
Dostupné rozměryod 215 70 R16
do 235 45 R20
yes Ano, ve vašem rozměru
215 50 R18 je pneumatika dostupná.

Podrobnosti o pneumatice Maxxis Premitra Snow WP6 SUV

Pneumatika Maxxis Premitra Snow WP6 SUV patří do skupiny levnějších, ale přesto kvalitních zimních pneumatik, kde ekonomika provozu hraje významnou roli. Výrobce Maxxis tak vychází vstříc majitelům vozů nižších tříd, kteří využívají svůj vůz pro běžné ježdění. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Pro upřesnění DOT nás prosím kontaktujte.MAXXIS 225/50VR18 TL WP6 SUV XL (NEU) 99VO průměru 18 palců, široká 225 milimetrů, s profilem 50 (výška bočnice 113 mm). Index nosnosti 99 odpovídá zátěži 775 kg na jednu pneumatiku. Celková nosnost pro sadu 4 pneumatik pak činí 3100 kg. Pneumatika je určena pro rychlosti do 240 km/h. Tato pneumatika je zesílená, schopná vézt vyšší náklad a snášet horší zacházení v terénu.Pneu-Kvalitně.cz - Váš kvalitní dodavatel pneumatik Maxxis v Brně. Značka Maxxis- Značka pneumatik Maxxis je známým hráčem na trhu s pneumatikami, s dlouholetou historií a globální přítomností. Společnost Maxxis byla založena v roce 1967 v Tchaj-peji, Tchaj-wan. Od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších výrobců pneumatik na světě. Maxxis je součástí Maxxis International, který je součástí Cheng Shin Rubber Industry Group, jednoho z největších výrobců pneumatik na světě.Sortiment pneumatik Maxxis je velmi rozmanitý a zahrnuje pneumatiky pro osobní automobily, SUV, terénní vozidla, motocykly, jízdní kola, nákladní vozidla a průmyslové aplikace. Společnost vyrábí pneumatiky pro různé segmenty trhu, včetně pneumatik střední třídy a prémiové kategorie. Maxxis se zaměřuje na vysokou kvalitu svých výrobků a inovace, což ji činí konkurenceschopným hráčem na trhu s pneumatikami.**Maxxis **má rozsáhlý globální dosah a své pneumatiky prodává ve více než 180 zemích po celém světě. Její objem výroby je obrovský, což ji činí jedním z lídrů v oboru. Společnost klade důraz na vývoj ekologicky šetrných pneumatik a investuje do výzkumu a vývoje nových technologií, aby splnila nejnovější standardy a potřeby zákazníků. Maxxis je známý svou spojitou snahou o zlepšení výkonu a bezpečnosti svých pneumatik, a to ji činí oblíbenou značkou mezi motoristy a spotřebiteli po celém světě.



Časté dotazy

V jakých rozměrech jsou dostupné Maxxis Premitra Snow WP6 SUV?

Test-Pneumatik.cz: Zimní pneumatiky Maxxis Premitra Snow WP6 SUV se vyrábí v rozměrech od 215 70 R16 do 235 45 R20.

Kde koupím pneumatiky Maxxis Premitra Snow WP6 SUV nejlevněji?

Test-Pneumatik.cz: Aktuálně nejlevnější nabídka pneumatik Maxxis Premitra Snow WP6 SUV je v e-shopu nejvyhodnejsipneu.cz, a to za 2 162 Kč.

Uspěly pneumatiky Maxxis Premitra Snow WP6 SUV v nějakém novinářském testu?

Ne, pneumatiky Maxxis Premitra Snow WP6 SUV zatím nebyly zařazeny do žádného z oficiálních testů. Nicméně na webu test-pneumatik.cz najdete tisíce uživatelských recenzí.

TOPlist TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R