Maxxis MA SW Victra Snow SUVCelkové hodnocení
Chování na suchu: 87 %
Chování na mokru: 77 %
Zpětná vazba: 80 %
Jízda na hraně: 77 %
Opotřebení: 90 %
Hlučnost: 70 %
Koupil bych znovu: 90 %
82%1000
Počet recenzí: 3

Maxxis MA SW Victra Snow SUV – recenze pneumatik na vozidlo SUV, nebo 4x4 Maxxis MA SW Victra Snow SUV, kterou hodnotilo 3 uživatelů a dali jí celkovou známku 82 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 235 60 R18, 225 45 R17.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Maxxis MA SW Victra Snow SUV Porovnat nabídky

Maxxis MA SW Victra Snow SUV – recenze pneumatik

Pneumatiku Maxxis MA SW Victra Snow SUV hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 3 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Parametry

Druh pneumatikySUV, 4x4
Sezónazimní
ZnačkaMaxxis

Podrobnosti o pneumatice Maxxis MA SW Victra Snow SUV

Pneumatiku Maxxis MA SW Victra Snow SUV uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Volvo XC60, Mazda CX7, Hyundai Santa Fe.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Maxxis MA SW Victra Snow SUV: Test pneumatiky Maxxis MA SW Victra Snow SUV [png]

Test pneumatik Maxxis MA SW Victra Snow SUV

Zimní pneumatika Maxxis MA SW Victra Snow SUV patří do základní řady pneumatik výrobce Maxxis. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce Maxxis tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Ať je vozovka sněhem zavátá nebo pokrytá ledem, Maxxis Victra Snow SUV MA-SW vám umožní bezpečnou jízdu zimním terénem. Silnou stránkou těchto pneumatik je totiž výborná trakce na zasněženém a kluzkém povrchu. Tak dobrého záběru by pláště nedosahovaly bez husté sítě bočních lamel, kterou inženýři Maxxisu pečlivě navrhli.   Výhody zimních pneumatik Maxxis Victra Snow SUV MA-SW: Vynikající záběr na sněhu Dlouhá životnost Nízká hlučnost   Ve vývojovém centru v USA se nezaměřili jen na design a vzorek, ale také na běhounovou směs. Investovaný čas a peníze se vyplatily, protože nový model získal velmi krátkou brzdnou dráhu. Inovované chemické složení dodalo tomuto plášti na pružnosti, takže má optimální vlastnosti při vysokých i nízkých teplotách. Směrový dezén skvěle odvádí vodu a sníh.TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R