Laufenn G Fit 4S
255 50 R19 107W XL MFS



Celkové hodnocení
Chování na suchu: 81 %
Chování na mokru: 78 %
Zpětná vazba: 72 %
Jízda na hraně: 73 %
Opotřebení: 75 %
Hlučnost: 74 %
Sníh: 80 %
Led: 71 %
Koupil bych znovu: 75 %
75%1000
Počet recenzí: 18
3 024,99 Kč

Do obchodu
U dodavatele

Laufenn G Fit 4S – recenze celoroční pneumatiky Laufenn G Fit 4S, kterou hodnotilo 18 uživatelů a dali jí celkovou známku 75 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech .

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

255/50R19 107W LAUFENN LH71 G FIT 4S ,XL ,RP ,3PMSF U dodavatele     3 024,99 Kč     Do obchodu

Doprava: 117 Kč/kus

Laufenn LH71 G Fit 4S 255/50 R19 107W XL FR Skladem     3 029,00 Kč     Do obchodu

Doprava: zdarma

Laufenn LH71 G fit 4S 255/50 R19 107 W Celoro?ní Skladem     3 072,00 Kč     Do obchodu

Doprava: 227 Kč/kus

LAUFENN 255/50 R 19 107W LH71 G FIT 4S TL M+S 3PMSF XL FP Skladem     3 174,00 Kč     Do obchodu

Doprava: 149 Kč/kus
Os. odběr: 80 Kč/kus (Mokrá Horákov, Šlapanice)


Laufenn G Fit 4S – recenze pneumatik

Hledáte recenze na pneumatiku Laufenn G Fit 4S 255 50 R19 107W XL MFS? Jste na správném místě. V hodnoceních se uživatelé vyjadřují k jízdním vlastnostem, hlučnosti, opotřebení i celkovému poměru ceny a výkonu – tedy ke všemu, co vás při výběru pneumatik nejspíš zajímá nejvíce.

Aby byl přehled co nejkomplexnější a měli jste dostatek podkladů pro své rozhodnutí, připojili jsme na této stránce také recenze ostatních dostupných rozměrů pneumatiky Laufenn G Fit 4S. Zkušenosti řidičů s různými rozměry si jsou totiž v mnoha ohledech velmi podobné a mohou vám poskytnout cenný doplňkový pohled.

Pneumatiku Laufenn G Fit 4S hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 18 uživatelů, z čehož 2 přidalo i textovou recenzi.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

1. 9. 2026 | | Renault Captur | 215 60 R17 | najeto: 60 000 km | způsob jízdy: průměrný

„Koupil jsem celoročky s novým autem. Mám malé SUV. Nikdy jsem o nich nic neslyšel. Mám je čtvrtým rokem a přestože jsem předtím kupoval Michelinky, zvažuju jejich koupi, protože mě nezklamaly ani v zimě na horách, tak ani v létě na přímořských destinacích. Líbí se mi i jejich cena.“

Celkové hodnocení: 91 %

Chování na suchu: 90 %, Chování na mokru: 80 %, Zpětná vazba: 90 %, Jízda na hraně: 80 %, Opotřebení: 100 %, Hlučnost: 100 %, Sníh: 90 %, Led: 90 %, Koupil bych znovu: 100 %.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

1. 12. 2022 | | Volkswagen Passat | 205 55 R16 | najeto: 80 000 km | způsob jízdy: sportovní

„Jeté celou zimu plus léto, najeto za tu dobu cca 80 tis km. Nebýt špatné geometrie, tak by ještě něco vydržely. Po velice dlouhém zvažování jsem je pořídil jako mé první celoroční pneu a velice mile mě překvapily. Jsem s nimi velice spokojený a zvažuji opětovně koupit. Za mě naprosto skvělý poměr cena/výkon.“

Celkové hodnocení: 84 %

Chování na suchu: 100 %, Chování na mokru: 90 %, Zpětná vazba: 70 %, Jízda na hraně: 80 %, Opotřebení: 80 %, Hlučnost: 90 %, Sníh: 80 %, Led: 70 %, Koupil bych znovu: 100 %.


3024.99 3174.00 4

Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónaceloroční
ZnačkaLaufenn
EAN8808563630113
Dostupné rozměryod 155 70 R13
do 255 45 R20

Podrobnosti o pneumatice Laufenn G Fit 4S 255 50 R19 107W XL MFS

Pneumatiku Laufenn G Fit 4S 255 50 R19 107W XL MFS uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Hyundai i30, Opel Astra, Renault Captur.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Laufenn G Fit 4S 255 50 R19 107W XL MFS: Test pneumatiky Laufenn G Fit 4S 255 50 R19 107W XL MFS [png]

Test pneumatik Laufenn G Fit 4S 255 50 R19 107W XL MFS



Časté dotazy

Kde koupím pneumatiky Laufenn G Fit 4S 255 50 R19 107W XL MFS nejlevněji?

Test-Pneumatik.cz: Aktuálně nejlevnější nabídka pneumatik Laufenn G Fit 4S 255 50 R19 107W XL MFS je v e-shopu originalnipneu.cz, a to za 3 024,99 Kč.

Uspěly pneumatiky Laufenn G Fit 4S v nějakém novinářském testu?

Ne, pneumatiky Laufenn G Fit 4S zatím nebyly zařazeny do žádného z oficiálních testů. Nicméně na webu test-pneumatik.cz najdete tisíce uživatelských recenzí.

Jsou pneumatiky Laufenn G Fit 4S 255 50 R19 107W XL MFS dobré za deště?

Pneumatiky Laufenn G Fit 4S 255 50 R19 107W XL MFS dosahují za deště hodnocení 78 %. Více informací najdete na Test-Pneumatik.cz.
TOPlist TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R