Kumho Ecsta HM KH31



Pro pneumatiky Kumho Ecsta HM KH31 zatím nemáme žádnou recenzi. Měli jste je někdy? Pomožte ostatním uživatelům a napište recenzi.

2 428 Kč

Do obchodu
U dodavatele
Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

zobrazit všechny rozměry / jen váš rozměr od 2 428 Kč     Do obchodu

Doprava: 117 Kč/kus

Kumho KH31 ECSTA HM 225/55 R16 95w U dodavatele     2 428 Kč     Do obchodu
zobrazit všechny rozměry / jen váš rozměr od 2 468 Kč     Do obchodu

Doprava: 135 Kč/kus

Kumho Ecsta HM KH31 225/55 R16 95 W Skladem     2 468 Kč     Do obchodu
zobrazit všechny rozměry / jen váš rozměr od 2 507 Kč     Do obchodu

Doprava: zdarma (od 2 kusů)

Kumho Ecsta HM KH31 ( 195/55 R16 87V 4PR ) Skladem     2 507 Kč     Do obchodu
Kumho Ecsta HM KH31 ( 225/55 ZR16 95W 4PR ) Skladem     2 581 Kč     Do obchodu
Kumho Ecsta HM KH31 ( 195/55 R16 87V 4PR * ) Skladem     3 625 Kč     Do obchodu
zobrazit všechny rozměry / jen váš rozměr od 2 814 Kč     Do obchodu

Doprava: 149 Kč/kus
Os. odběr: 80 Kč/kus (Mokrá Horákov, Šlapanice)

KUMHO 225/55 R 16 95W KH31 TL Skladem     2 814 Kč     Do obchodu

Kumho Ecsta HM KH31 – recenze pneumatik

Pneumatiku Kumho Ecsta HM KH31 hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


2427.95 3624.67 10

Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Varianty pneumatiky Kumho Ecsta HM KH31

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónaletní
ZnačkaKumho
Dostupné rozměryod 195 55 R16
do 225 55 R16
yes Ano, ve vašem rozměru
225 55 R16 je pneumatika dostupná.

Podrobnosti o pneumatice Kumho Ecsta HM KH31

Pneumatiku Kumho Ecsta HM KH31 uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Ford Focus, Honda Accord, Ford Mondeo .

E
B
68 dB

EU štítek pro rozměr 225 55 R16 (změnit rozměr)

Pneumatika Kumho Ecsta HM KH31 patří do základní řady letních pneumatik Kumho. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce Kumho tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Kumho je inovatívny výrobca, ktorý nám neraz spôsobuje prekvapenia. Takmer vôbec nemá produkt medzi pneumatikami, ktorý by sme mohli považovať za šedú eminenciu vo svojej kategórii. Ani Kumho Ecsta HM KH31 nie je každodenný kus.<br /><br />Toto naozaj nie každý výrobca pneumatík môže povedať: Prajete si s „V“ rýchlostným indexom a s levandulovou vôňou alebo bez? Samozrejme KH31chce zaujať nie len vôňou, ale aj jazdnými vlastnosťami. Ecsta HM KH31 má zmes ešte z predchádzajúceho typu – pravdepodobne sa tu výrobca pokúsil ušetriť tú sumu o koľko je lacnejšia od prvej línie Kumho. Behúň je moderný, kostra je veľmi kvalitná a týmto svoj handicap táto pneumatika dohnala. Špeciálne vytvarované kanáliky zvyšujú na maximum odvod vody. <br /><br />Pozdĺžne pásy znižujú valivý odpor a zabraňujú nerovnomernému opotrebeniu. Aj 3D bloky sú takou novinkou, ktorú iní výrobcovia používajú pri svojich prémiových značkách s vyššou cenou. Kostra KH31 aj v kategórii UHP (Ultra Hight Performance) by ustála. <br /><br />Oceľová kostra, ktorá vystužuje behúň je vyrobená najmodernejšou technológiou. Významným spôsobom zlepšuje ovládateľnosť pneumatiky, zlepšuje odozvu od vozovky a samozrejme znižuje spotrebu paliva. Ramenná časť dostala ďalšie vystuženie, ktoré by malo chrániť pneumatiku pred mechanickým poškodením napr. pri parkovaní na obrubníku. Pri voňavej verzii wellness výrobca pridal rastlinnú arómu ktorá potlačí typický pach pneumatiky Nezabudnite Kumho Ecsta KH31 HM je letná pneumatika, preto sa pod 7C neodporúča používať. Preto Vás prosíme používajte pneumatiky, ktoré vyhovujú danému ročnému obdobiu!



Časté dotazy

V jakých rozměrech jsou dostupné Kumho Ecsta HM KH31?

Test-Pneumatik.cz: Letní pneumatiky Kumho Ecsta HM KH31 se vyrábí v rozměrech od 195 55 R16 do 225 55 R16.

Kde koupím pneumatiky Kumho Ecsta HM KH31 nejlevněji?

Test-Pneumatik.cz: Aktuálně nejlevnější nabídka pneumatik Kumho Ecsta HM KH31 je v e-shopu originalnipneu.cz, a to za 2 428 Kč.

Uspěly pneumatiky Kumho Ecsta HM KH31 v nějakém novinářském testu?

Ne, pneumatiky Kumho Ecsta HM KH31 zatím nebyly zařazeny do žádného z oficiálních testů. Nicméně na webu test-pneumatik.cz najdete tisíce uživatelských recenzí.

TOPlist TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R