GT Radial CHAMPIRO WT PlusCelkové hodnocení
Chování na suchu: 90 %
Chování na mokru: 80 %
Zpětná vazba: 80 %
Jízda na hraně: 70 %
Opotřebení: 90 %
Hlučnost: 70 %
Koupil bych znovu: 70 %
79%1000
Počet recenzí: 1

Recenze pneumatik na osobní vozidlo GT Radial CHAMPIRO WT Plus, kterou hodnotili 1 uživatelů a dali jí celkovou známku 79 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 195 50 R15.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

GT Radial CHAMPIRO WT Plus Porovnat nabídky

GT Radial CHAMPIRO WT Plus – recenze pneumatik

Pneumatiku GT Radial CHAMPIRO WT Plus hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 1 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Podrobnosti o pneumatice GT Radial CHAMPIRO WT Plus

Pneumatiku GT Radial CHAMPIRO WT Plus uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Toyota Corona.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky GT Radial CHAMPIRO WT Plus:

Test pneumatik GT Radial CHAMPIRO WT Plus

Zimní pneumatika GT Radial CHAMPIRO WT Plus patří do základní řady pneumatik výrobce GT Radial. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce GT Radial tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Zimní pneumatika GT Radial Champiro WT Plus je vysoce výkonná zimní směrová pneumatika určena pro vozy nižší a střední třídy. Směrový dezén s variabilními ramenními bloky zvyšuje trakci a stabilitu v zatáčkách. Směs s vysokým obsahem siliky dává pneumatice optimální přilnavost a snižuje valivý odpor i za nízkých teplot. Středové žebro poskytuje optimální tuhost a přesné ovládání za všech podmínek v zimním období. Pokročilý lamelový design pomáhá při brzdění a dává pneumatice výborné záběrové vlastnosti na sněhu a ledu. Pneumatika má také velmi nízkou hladinu hluku a vibrací.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R