GT Radial CHAMPIRO WT AXCelkové hodnocení
Chování na suchu: 87 %
Chování na mokru: 80 %
Zpětná vazba: 80 %
Jízda na hraně: 85 %
Opotřebení: 87 %
Hlučnost: 87 %
Koupil bych znovu: 87 %
85%1000
Počet recenzí: 3

Recenze pneumatik na osobní vozidlo GT Radial CHAMPIRO WT AX, kterou hodnotili 3 uživatelů a dali jí celkovou známku 85 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 225 45 R17, 205 55 R16, 215 55 R16.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

GT Radial CHAMPIRO WT AX Porovnat nabídky

GT Radial CHAMPIRO WT AX – recenze pneumatik

Pneumatiku GT Radial CHAMPIRO WT AX hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 3 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Podrobnosti o pneumatice GT Radial CHAMPIRO WT AX

Pneumatiku GT Radial CHAMPIRO WT AX uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Saab 9-3, Saab 9-5.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky GT Radial CHAMPIRO WT AX:

Test pneumatik GT Radial CHAMPIRO WT AX

Zimní pneumatika GT Radial CHAMPIRO WT AX patří do základní řady pneumatik výrobce GT Radial. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce GT Radial tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Speciálně zkonstruované pro zvýšení komfortu a trakce při zachování vysokého výkonu za všech zimních podmínek. Moderní siliková směs Maximální trakce a nízký valivý odpor. Obvodové centrální žebro Poskytuje tuhost pro přesné ovládání automobilu. Inovativní asymetrický dezén Výjimečná stabilita, ovladatelnost, brzdící schopnosti a jízdní komfort. Spletitý tvar lamel Zajišťuje vynikající brzdné a trakční vlastnosti na ledu a sněhu.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R