GT Radial Champiro Winterpro

ADAC 2011Celkové hodnocení
Chování na suchu: 68 %
Chování na mokru: 55 %
Zpětná vazba: 58 %
Jízda na hraně: 55 %
Opotřebení: 83 %
Hlučnost: 55 %
Sníh: 20 %
Led: 20 %
Koupil bych znovu: 43 %

Recenze pneumatik GT Radial Champiro Winterpro, kterou hodnotili 4 uživatelů a dali jí celkovou známku 51 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 205 55 R16, 195 65 R15, 155 65 R13.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

GT Radial Champiro Winterpro Porovnat nabídky

GT Radial Champiro Winterpro – recenze pneumatik

Pneumatiku GT Radial Champiro Winterpro hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 4 uživatelů, z čehož 1 vyplnilo i textovou recenzi.

Zdá se vám tato recenze podezřelá? Klikněte, prověříme ji.

10. 12. 2020 | | Škoda Octavia | 205 55 R16 | najeto: 3 000 km | způsob jízdy: průměrný

Jezdil jsem již na mnoha značkách a typech zimních pneumatik. Chování GT Radial Champiro Winterpro na vlhké, nebo mokré silnici mě ale totálně vyděsilo. Pneumatiky neskutečně kloužou při brždění i při rozjezdech a kromě suché vozovky jsou absolutně nečitelné. To že jsou ještě navíc příšerně hlučné považuji vedle výše popsaného za neškodnou drobnost. Tyhle pneumatiky jsou s velkým náskokem ty nejhorší, které jsem na autě kdy měl.

Celkové hodnocení: 30 %

Chování na suchu: 70 %, Chování na mokru: 20 %, Zpětná vazba: 20 %, Jízda na hraně: 20 %, Opotřebení: 60 %, Hlučnost: 30 %, Sníh: 20 %, Led: 20 %, Koupil bych znovu: 10 %.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Podrobnosti o pneumatice GT Radial Champiro Winterpro

Pneumatiku GT Radial Champiro Winterpro uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Hyundai Santa Fe, Škoda Octavia.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky GT Radial Champiro Winterpro: Test pneumatiky GT Radial Champiro Winterpro [png]

Test pneumatik GT Radial Champiro Winterpro
F
E
72 dB

EU štítek pro rozměr 205 55 R16 (změnit rozměr)

Zimní pneumatika GT Radial Champiro Winterpro patří do základní řady pneumatik výrobce GT Radial. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce GT Radial tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Zimní směrová pneumatika GT RADIAL CHAMPIRO WINTERPRO je určena pro vozy nižší a střední třídy. Čtyři podélné drážky výborně odvádí vodu a snižují riziko aquaplaningu. Husté lamelování zajišťuje dobrou trakci na sněhu a zledovatělé vozovce. Indonéský výrobce GT RADIAL patří mezi nejlepší asijské výrobce pneumatik a velmi dobře se uvedl i na českém trhu. Pneumatiky ChampHistorie výrobce PT Gajah Tunggal Tbk. (GTradial) sahá do roku 1951, kdy zahájil výrobu pneumatik pro jízdní kola. V roce 1971 společnost rozšířila svůj sortiment o výrobu motocyklových pneumatik a v roce 1981 pneumatiky pro osobní a užitková vozidla. PT Gajah Tunggal Tbk. je v současnosti největší integrovaný výrobce pneumatik v jihovýchodní Asii a v jeho nabídce jsou značky GTradial, GT, IRC. Vyrábí a prodává vysoce kvalitní pneumatiky pro automobily osobní, SUV, užitkové, offroad 4x4, nákladní, průmyslová vozidla, motocykly a jízdní kola. Tyto pneumatiky jsou známé téměř ve stovce zemí díky technickým přednostem a modernímu vzhledu. Tím v roce 2004 svedl Michelin ke koupi 10% kapitálu společnosti. Michelin uchopil skvělou obchodní příležitost, stačí si uvědomit to, že GT Radial vždy spolupracoval se známými značkami jako Pirelli, BF Goodrich nebo Yokohama. Indonéská značka GT Radial se v roce 2006 umístila na prvním místě jako „pneumatika s nejlepšími parametry“ v americkém automobilovém časopise Motor.

Vývoj průměrné ceny GT Radial Champiro Winterpro v rozměru 205 55 R16 (změnit rozměr)

Vyplatí se kupovat letní pneumatiky až na poslední chvíli, kdy je mezi prodejci největší konkurence? Nebo naopak s předstihem? Kdy jsou ceny nejnižší? Tento graf vám dá odpověď. Vykresluje vývoj průměrné ceny letní pneumatiky GT Radial Champiro Winterpro v uvedeném rozměru. Rozměr si můžete snadno změnit právě na ten váš. Cenu průměrujeme napříč všemi e-shopy, jejichž data máme, takže výsledný graf dává dobrý přehled o situaci na trhu zimních pneumatik.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R