Goodyear OptiGripCelkové hodnocení
Chování na suchu: 74 %
Chování na mokru: 83 %
Zpětná vazba: 66 %
Jízda na hraně: 75 %
Opotřebení: 71 %
Hlučnost: 66 %
Koupil bych znovu: 67 %
72%1000
Počet recenzí: 16

Recenze pneumatik Goodyear OptiGrip, kterou hodnotili 16 uživatelů a dali jí celkovou známku 72 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 225 45 R17, 205 55 R16, 205 50 R17.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Goodyear OptiGrip Porovnat nabídky

Goodyear OptiGrip – recenze pneumatik

Pneumatiku Goodyear OptiGrip hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 16 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Podrobnosti o pneumatice Goodyear OptiGrip

Pneumatiku Goodyear OptiGrip uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Volvo V70, Mazda 6, Rover 75.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Goodyear OptiGrip: Test pneumatiky Goodyear OptiGrip [png]

Test pneumatik Goodyear OptiGrip

Pneumatika Goodyear OptiGrip patří do skupiny levnějších, ale přesto kvalitních letních pneumatik, kde ekonomika provozu hraje významnou roli. Výrobce Goodyear tak vychází vstříc majitelům vozů nižších tříd, kteří využívají svůj vůz pro běžné ježdění. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Pneumatika, která si udržuje výkon i při opotřebení Vysoká odolnost proti aquaplaningu Lepší brzdění a ovladatelnost za mokra Citlivé ovládání na suché vozovce Tichá a pohodlná jízda Goodyear OptiGrip je pneumatika, která si udržuje výkon i při opotřebení. Vyhody<br /><br />Po desetileti, vyrobci pneumatik zlepsili vykonu a zivotnost pneumatik. Novy SmartWear Technology Goodyear ma reseni: pneumatiky, ktera je na opotrebovane stavu pro bezpecnost.<br /><br />Goodyear prinasi inovativni reseni degradaci vykonu pri opotrebeni pneumatiky: OptiGrip a SmartWear Technology aby se udrzeli vyhody pneumatiky na velmi vysoke urovni, a to po celou dobu jeho zivotnosti. Vysoká odolnost proti aquaplaningu. Dopřejte si dobrý výkon za mokra po celou dobu životnosti pneumatiky. S postupným opotřebením povrchu běhounu se odkrývá druhá vrstva drážek, které fungují jako nové kanály pro odvod vody. I po 20 000 km vykazuje pneumatika OptiGrip lepší odolnost proti aquaplaningu než nová pneumatika jednoho z předních testovaných konkurentů.* Lepší brzdění za mokra a ovladatelnost. Technologie OptiGrip SmartWear umožňuje výborné brzdění a ovladatelnost na mokré vozovce. Skryté drážky spodní složky a nová směs dává této pneumatice dvojnásobnou životnost. Při testování po 30 000 km pneumatika OptiGrip zaznamenala o 20 % kratší brzdnou dráhu a dvojnásobnou ovladatelnost v porovnání s konkurenčními pneumatikami.* Citlivé ovládání na suché vozovce. Pneumatika OptiGrip nabízí za sucha ovladatelnost s vynikající odezvou díky jedinečnému 3D zámkovému mechanismu a dvouvrstvému dezénu. Horní vrstva poskytuje optimální tuhost pro ovládání za sucha a prodlužuje životnost pneumatiky. Tichá a pohodlná jízda. Vzorek běhounu je navržen tak, aby udržel nízkou hladinu hlučnosti. Jízda tak bude tišší a pohodlnější. * Testováno proti dvěma předním konkurentům institutem TÜV SÜD Automotive v dubnu 2008

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R