Test celoročních pneumatik General Grabber UHPCelkové hodnocení
Chování na suchu: 90 %
Chování na mokru: 85 %
Zpětná vazba: 84 %
Jízda na hraně: 79 %
Opotřebení: 85 %
Hlučnost: 84 %
Koupil bych znovu: 84 %
84%1001
Počet recenzí: 18
2 167 Kč

Do obchodu
U dodavatele

Recenze pneumatik na vozidlo SUV, nebo 4x4 General Grabber UHP, kterou hodnotili 18 uživatelů a dali jí celkovou známku 84 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 225 45 R17, 205 70 R15, 235 85 R16.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

zobrazit všechny rozměry / jen váš rozměr od 2 167 Kč     Do obchodu
General Tire GRABBER UHP 265/70 R15 112H U dodavatele     2 167 Kč     Do obchodu
General Grabber UHP Porovnat další nabídky

Recenze pneumatik General Grabber UHP

Pneumatiku General Grabber UHP hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 18 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


2167.00 2167.00 2

Podrobnosti o pneumatice General Grabber UHP

Pneumatiku General Grabber UHP uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Land Rover Defender, Suzuki Jimny, Land Rover Freelander.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky General Grabber UHP: Test pneumatik General Grabber UHP

Letní pneumatiku General Grabber UHP vyvinuli v General tak, aby splňovala všechna náročná očekávání, ale přitom si udržela příznivou pořizovací cenu. Určitě tedy neurazí žádného řidiče, který využívá své vozidlo pro každodenní ježdění.

Ultra výkonná univerzální pneumatika pro všechny větší vozy od crossoveru přez vozy s pohonem 4×4 až po SUV, to je General Tire Grabber UHP. Oproti svému „dvojčeti“ Grabber MT má o poznání méně agresivní vzorek a jak již název napovídá, je určena spíše pro rychlejší vozy. U nás je výrobce General Tire trochu méně známý, což je ale velká škoda! Výhody celoroční pneumatiky General Tire Grabber UHP: Dezén ve tvaru písmene „V“ skvěle odvádějící vodu Vynikající ovladatelnost a trakce za všech podmínek Díky druhé generaci křemičitého běhounu delší životnost Design pneumatiky je do značné míry atypický, zcela chybí obvodové drážky, směrový dezén ve tvaru písmene „V“ nabízí široké drážky vedoucí od středové části k ramenům. Právě díky tomuto vzorku je odvod vody perfektní a riziko aquaplaningu výrazně nižší než u pneumatik s jiným vzorkem. Plochý profil a hlubší drážky v ramenní oblasti nabízí perfektní kombinaci pro rychlou a zároveň bezpečnou jízdu. Díky variabilním drážkám se podařilo zdokonalit technologii, která redukuje hluk a cestování je tak zase o něco více komfortní. Pneumatika zkrátka nabízí vynikající ovladatelnost, brzdění a přilnavost ve všech podmínkách a to je zároveň její nesilnější stránka. Dalším kladem je použití druhé generace křemičitého běhounu, jenž napomáhá nižšímu opotřebení a delší životnosti běhounu. Nespornou výhodou těchto pneumatik je i široká nabídka, jsou k dispozici ve velikosti 15“ až 22“. Pokud hledáte pneumatiky na SUV, se kterým se nebudete muset bát pořádně sešlápnout plynový pedál, rozhodně zvolte General Tire Grabber UHP!

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R