General Altimax OneCelkové hodnocení
Chování na suchu:
Chování na mokru:
Zpětná vazba:
Jízda na hraně:
Opotřebení:
Hlučnost: 90 %
Koupil bych znovu:
90%1000
Počet recenzí: 1

General Altimax One – recenze letní pneumatiky General Altimax One, kterou hodnotilo 1 uživatelů a dali jí celkovou známku 90 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 195 65 R15.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

General Altimax One Porovnat nabídky

General Altimax One – recenze pneumatik

Pneumatiku General Altimax One hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 1 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónaletní
ZnačkaGeneral

Podrobnosti o pneumatice General Altimax One

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky General Altimax One: Test pneumatiky General Altimax One [png]

Test pneumatik General Altimax One

Pneumatika General Altimax One patří do základní řady letních pneumatik General. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce General tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Letní pneu General Tire Altimax One 195/60 R15 88 H :S jarním obdobím a lepším počasím přichází čas na přezutí na letní pneumatiky. Ty jsou navrženy s ohledem na nejlepší výkon v teplejším klimatu. Pokud jsou dlouhodobě teploty nad +7 °C, odborníci doporučují používat letní pneumatiky. Vzhledem k našim zkušenostem bychom vám doporučili bezdušové (TL) letní pneu General Tire určené na osobní auto. Hmotnostní index, také nazývaný nosnostní nebo zátěžový, určuje horní limit zatížení jedné pneumatiky. Jeho hodnota činí 88 (do 560 kg). Rychlostní index přesně určuje maximální doporučenou rychlost, pro kterou jsou pneumatiky vhodné. Tato pneumatika je vhodná pro automobily s rychlostním indexem H (do 210 km/h) a nižším. Zásadní vlastnosti letní pneu General Tire Altimax One 195/60 R15 88 H Letní pneumatika General Tire je navržená pro osobní auta Jedná se o bezdušovou pneumatiku (TL) Třída přilnavosti na mokru odpovídá B Patří do energetické třídy úspory paliva C Míra hlučnosti odpovídá 71 dB(A) Letní pneu General Tire má index rychlosti H (do 210 km/h) Index nosnosti: 88 (do 560 kg) Letní pneumatika General Tire představuje modelovou řadu General Tire Altimax One Letní pneu General Tire byla navržena pro mnoho kilometrů bez starostí Úroveň hlasitosti letní pneumatiky General Tire se rovná 71 dB(A). Přilnavost na mokrém povrchu vozovky je podstatným hlediskem při výběru pneumatiky. Její hodnoty se pohybují v rozmezí A-E. Nabízená pneumatika má přilnavost na mokré vozovce klasifikovanou jako B. Kvalita pneumatiky ovlivňuje spotřebu paliva vašeho vozidla. Letní pneumatika General Tire se řadí do třídy energetické náročnosti C. DOT kód pneumatik Nabízené pneumatiky expedujeme z externího skladu distributora a neevidujeme konkrétní DOT (týden a rok výroby). Není-li uvedeno v popisu produktu jinak, jsou veškeré nabízené pneumatiky dle DOT mladší 2 let, přičemž většina je dle DOT mladší 1 roku. Šířka pneumatiky: 195 Profil/výška pneumatiky: 60 Průměr/ráfek: 15 Průměr disku: R15TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R