Fulda Carat ProgressoCelkové hodnocení
Chování na suchu: 78 %
Chování na mokru: 72 %
Zpětná vazba: 75 %
Jízda na hraně: 74 %
Opotřebení: 71 %
Hlučnost: 72 %
Koupil bych znovu: 70 %
73%1000
Počet recenzí: 13

Fulda Carat Progresso – recenze letní pneumatiky Fulda Carat Progresso, kterou hodnotilo 13 uživatelů a dali jí celkovou známku 73 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 195 55 R15, 185 65 R14, 205 55 R16.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Fulda Carat Progresso Porovnat nabídky

Fulda Carat Progresso – recenze pneumatik

Pneumatiku Fulda Carat Progresso hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 13 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónaletní
ZnačkaFulda

Podrobnosti o pneumatice Fulda Carat Progresso

Pneumatiku Fulda Carat Progresso uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Hyundai Tiburon, Fiat Marea, Toyota Avensis.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Fulda Carat Progresso: Test pneumatiky Fulda Carat Progresso [png]

Test pneumatik Fulda Carat Progresso

Letní pneumatiku Fulda Carat Progresso vyvinuli v Fulda tak, aby splňovala všechna náročná očekávání, ale přitom si udržela příznivou pořizovací cenu. Určitě tedy neurazí žádného řidiče, který využívá své vozidlo pro každodenní ježdění.

Letní pneumatika Fulda Carat Progresso je vysoce výkonná pneumatika pro vozidla střední a vyšší třídy. Je to unikátní kombinace technologie směsi s vysokou přilnavostí a dobrými vlastnosti při aquplaningu. Tato pneumatika si užívá jízdu na mokrých vozovkách za silného deště. Letní pneumatiky Carat Progresso vás ujistí o bezpečném návratu z vašich cest během léta. Pokud jezdíte opravdu často, získáte také díky složení materiálů s extra dlouhou životností. Carat Progresso je v mnoha případech volbou k nalezení vhodné pneumatiky pro Vaše potřeby. Ve zkratce, Carat Progresso je letní pneumatika s unikátními kvalitami: vysoce výkonná pneumatika s přilnavostí na mokré vozovce a kombinovaná letní pneumatika.TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R