Federal Formoza FD2Celkové hodnocení
Chování na suchu: 74 %
Chování na mokru: 65 %
Zpětná vazba: 68 %
Jízda na hraně: 66 %
Opotřebení: 68 %
Hlučnost: 77 %
Koupil bych znovu: 65 %
69%1000
Počet recenzí: 14

Federal Formoza FD2 – recenze letní pneumatiky Federal Formoza FD2, kterou hodnotilo 14 uživatelů a dali jí celkovou známku 69 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 225 45 R17, 255 40 R19, 215 45 R18.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Federal Formoza FD2 Porovnat nabídky

Federal Formoza FD2 – recenze pneumatik

Pneumatiku Federal Formoza FD2 hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 14 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónaletní
ZnačkaFederal

Podrobnosti o pneumatice Federal Formoza FD2

Pneumatiku Federal Formoza FD2 uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Mitsubishi  Lancer, Ford Galaxy, Toyota Corolla.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Federal Formoza FD2: Test pneumatiky Federal Formoza FD2 [png]

Test pneumatik Federal Formoza FD2

Pneumatika Federal Formoza FD2 patří do základní řady letních pneumatik Federal. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce Federal tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Taiwanský výrobce kvalitních pnuematik, původně spolupracující s firmou Bridgestone. Nástupce řady FD1- veškerý výkon a pohodlí plus nové doplňky :D.P.E.T. (Disorder Pitch Evolution Theory) redukuje hladinu hluku na minimum ale zachovává výkon a možnosti ovládání. Inovativní drážka 3v1 snižuje vybrace a pulzní frekvenci, tak aby jízda vyhovovala i nejnáročnjšm řidičům. Široké obvodové drážky zajiš'tují odvod vody a zabraňují aquaplaningu, zajišťují tak bezpečnou jízdu i na mokrém povrchu. Počítačem navržený dezén a konečné úpravy zajišťují stabilní stopu a delší životnost běhounu.TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R