Test letních pneumatik Dunlop SP Sport MAXX 101Celkové hodnocení
Chování na suchu: 86 %
Chování na mokru: 70 %
Zpětná vazba: 79 %
Jízda na hraně: 77 %
Opotřebení: 65 %
Hlučnost: 76 %
Koupil bych znovu: 77 %
76%1001
Počet recenzí: 7

Recenze pneumatik na osobní vozidlo Dunlop SP Sport MAXX 101, kterou hodnotili 7 uživatelů a dali jí celkovou známku 76 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 205 55 R16, 225 45 R17, 215 50 R17.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Dunlop SP Sport MAXX 101 Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Dunlop SP Sport MAXX 101

Pneumatiku Dunlop SP Sport MAXX 101 hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 7 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Dunlop SP Sport MAXX 101

Pneumatiku Dunlop SP Sport MAXX 101 uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla BMW řada 3, Mercedes Benz E, Citroen C4.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Dunlop SP Sport MAXX 101: Test pneumatik Dunlop SP Sport MAXX 101

Pneumatika řady Dunlop SP Sport MAXX 101 patří k těm nejlepší letním pneumatikám, které značka Dunlop vyvinula a prodává. Hodí se na dražší vozidla vyšších tříd, kde řidiči ocení dobré jízdní vlastnosti i optimální efektivitu provozu. Na tyto letní pneumatiky se můžete určitě spolehnout.

Nová peneumatika vyvinutá pro špičkovou ovladatelnost za sucha, bez kompromisů při jízdě za mokra. Je stabilní při vysokých rychlostech. Má vynikající přenos výkonu při zrychlování a brzdění. Nová řada pneumatik Dunlop SP Sport Maxx byla unikátně zkonstruována k tomu, aby vám nabídla skutečně sportovní jízdu. Multiprofilový běhoun MRT zajišťuje homogenní rozložení tlaku ve styčné ploše a větší kontaktní plochu pneumatiky. Výhodou technologie MRT ve srovnání s méně pokročilými systémy konstrukce profilu spočívá v tom, že technologie MRT doslova vytváří a udržuje delší styk větší části pneumatiky s vozovkou v různých jízdních režimech. Má špičkovou ovladatelnost za suchu, nikoliv na úkor chování za mokra. Směrový dezén běhounu je tvořen zdvojenými lopatkami pro jízdu na vodě, které zajišťují rychlý a bezturbulentní odvod vody (do obou stran). Kontrola nad chováním za mokra a vysoká odolnost vůči aquaplaningu. Integrální běhounová směs zaručuje lepší disperzi směsi a vysokou přilnavost, která má vynikající výkon při zrychlování a brzdění. Příčně diferencovaný dezén (uspořádání dezénu běhounu do 5 bloků) zajišťuje špičkovou směrovou stabilitu při vysokých rychlostech, nízkou hlučnost vně i uvnitř vozidla a vysoký jízdní komfort.

Zavřít
Pošleme vám zdarma 8 rad, jak ušetřit při nákupu pneumatik.
TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R