Test letních pneumatik Cooper Zeon XSTaCelkové hodnocení
Chování na suchu: 70 %
Chování na mokru: 65 %
Zpětná vazba: 75 %
Jízda na hraně: 75 %
Opotřebení: 35 %
Hlučnost: 75 %
Koupil bych znovu: 20 %
59%1001
Počet recenzí: 2

Recenze pneumatik na vozidlo SUV, nebo 4x4 Cooper Zeon XSTa, kterou hodnotili 2 uživatelů a dali jí celkovou známku 59 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 225 45 R17, 235 65 R17.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Cooper Zeon XSTa Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Cooper Zeon XSTa

Pneumatiku Cooper Zeon XSTa hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 2 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Cooper Zeon XSTa

Pneumatiku Cooper Zeon XSTa uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Jeep Grand Cherokee, Nissan Pathfinder.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Cooper Zeon XSTa: Test pneumatik Cooper Zeon XSTa

Letní pneumatiku Cooper Zeon XSTa vyvinuli v Cooper tak, aby splňovala všechna nejnáročnější očekávání, ale přitom si udržela příznivou pořizovací cenu. Neměla by tedy zklamat žádného řidiče, ani toho, který jezdí dlouhé vzdálenosti a očekává od pneumatiky potřebný komfort.

Pneumatika poskytuje výbornou přilnavost za mokrých i suchých podmínek a umožňuje dostatečnou spolehlivost i při jízdě na na sněhu. Drážky dezénu účinně odvádějí vodu ze stopy pneumatiky. Dezén Zeon XST-A svou konstrukcí redukuje frakvenci hluku a umožňuje tichou jízdu i na pneumatikách s velkými průměry. Konstrukce této pneumatiky snižuje možnost poškození ráfku, které může nastat v případě, že kolo narazí na obrubník. Výsledkem jsou její výborné řídící schopnosti za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Je konstruována pro bezpečnost a dlouhou životnost.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R