BFGoodrich Winter Slalom



Pro pneumatiky BFGoodrich Winter Slalom zatím nemáme žádnou recenzi. Měli jste je někdy? Pomožte ostatním uživatelům a napište recenzi.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

BFGoodrich Winter Slalom Porovnat nabídky

BFGoodrich Winter Slalom – recenze pneumatik

Pneumatiku BFGoodrich Winter Slalom hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Varianty pneumatiky BFGoodrich Winter Slalom

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónazimní
ZnačkaBFGoodrich

Podrobnosti o pneumatice BFGoodrich Winter Slalom

Pneumatiku BFGoodrich Winter Slalom uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Hyundai Terracan, Škoda Octavia.

Zimní pneumatika BFGoodrich Winter Slalom patří do základní řady pneumatik výrobce BFGoodrich. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce BFGoodrich tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Offroadová zimná pneumatika BFGOODRICH KSI Winter Slalom - je dokonalá ovládateľnosť vozidla v najextrémnejších podmienkach. Veľmi dobrá adhézia na ľadovom, zasneženom alebo blatistom povrchu. Stabilné pneumatika pre lepšiu mobilitu v extrémnych podmienkach pre jazdu v zime, vozy off-road. SimplePneu.cz Pneumatiky GoodrichGoodrich Corporation je americká výrobná spoločnosť pre letectvo a astromautiku so sídlom v Charlotte v Severnej Karolíne. Legendárna americká značka bola založená v štáte Ohio v roku 1870 ako Goodrich Tew & Co doktorem Benjaminom Franklinom Goodrichem. Názov spoločnosti bol zmenený v roku 1880 na BF Goodrich Company a v roku 1980 na BFGoodrich. V roce1986 sa stala spoločnosť zlúčením s Uniroyal jedným z najväčších výrobcov pneumatík a gumy na svete. Avšak spojenie sa čoskoro ukázalo ako problematické a výroba pneumatík aj sa stale populárny značkou BFGoodrich bola postupne akvizícií spoločnosťou Michelin Group. BFGoodrich vyrába pneumatiky pre automobily osobné, úžitkové, offroad 4x4 a závodné. Drvivá väčšina výrobkov sa predá v Severnej Amerike ale výrobné operácie prebiehajú v 74 závodoch v 19 krajinách sveta. U nás sú pneumatiky BFGoodrich obľúbené najmä majiteľovi veľkých terénnych vozov.



Časté dotazy

Uspěly pneumatiky BFGoodrich Winter Slalom v nějakém novinářském testu?

Ne, pneumatiky BFGoodrich Winter Slalom zatím nebyly zařazeny do žádného z oficiálních testů. Nicméně na webu test-pneumatik.cz najdete tisíce uživatelských recenzí.

TOPlist TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R