Aplus A702
275 60 R20 119H XL



Pro pneumatiky Aplus A702 275 60 R20 119H XL zatím nemáme žádnou recenzi. Měli jste je někdy? Pomožte ostatním uživatelům a napište recenzi.

2 450,00 Kč

Do obchodu
Skladem
Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Aplus A702 XL 275/60 R20 119H Skladem     2 450,00 Kč     Do obchodu

Doprava: 129 Kč,
zdarma nad 3 000 Kč

APLUS 275/60 R 20 119H A702 TL XL Skladem     3 306,00 Kč     Do obchodu

Doprava: 149 Kč/kus
Os. odběr: 80 Kč/kus (Mokrá Horákov, Šlapanice)


Aplus A702 275 60 R20 119H XL – recenze pneumatik

Pneumatiku Aplus A702 275 60 R20 119H XL hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


2450.00 3306.00 2

Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónazimní
ZnačkaAplus
EAN6924064125582
Dostupné rozměryod 195 55 R15
do 315 35 R20

Podrobnosti o pneumatice Aplus A702 275 60 R20 119H XL



Časté dotazy

Kde koupím pneumatiky Aplus A702 275 60 R20 119H XL nejlevněji?

Test-Pneumatik.cz: Aktuálně nejlevnější nabídka pneumatik Aplus A702 275 60 R20 119H XL je v e-shopu nejvyhodnejsipneu.cz, a to za 2 450,00 Kč.

Uspěly pneumatiky Aplus A702 v nějakém novinářském testu?

Ne, pneumatiky Aplus A702 zatím nebyly zařazeny do žádného z oficiálních testů. Nicméně na webu test-pneumatik.cz najdete tisíce uživatelských recenzí.

TOPlist TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R