Altenzo Sports Navigator IIPro pneumatiky Altenzo Sports Navigator II zatím nemáme žádnou recenzi. Měli jste je někdy? Pomožte ostatním uživatelům a napište recenzi.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Altenzo Sports Navigator II Porovnat nabídky

Altenzo Sports Navigator II – recenze pneumatik

Pneumatiku Altenzo Sports Navigator II hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 0 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Parametry

Druh pneumatikySUV, 4x4
Sezónaletní
ZnačkaAltenzo

Podrobnosti o pneumatice Altenzo Sports Navigator II

Letní pneumatiku Altenzo Sports Navigator II vyvinuli v Altenzo tak, aby splňovala všechna náročná očekávání, ale přitom si udržela příznivou pořizovací cenu. Určitě tedy neurazí žádného řidiče, který využívá své vozidlo pro každodenní ježdění.

Letní pneu Altenzo Sports Navigator II 265/50 R20 111V:S nástupem jara a lepšího počasí přichází čas na přezutí na letní pneumatiky. Ty jsou nejlépe vybaveny pro provoz v teplém počasí. Pokud jsou dlouhodobě teploty nad +7 °C, odborníci doporučují používat letní pneumatiky. Vzhledem k našim zkušenostem bychom vám doporučili letní pneu Altenzo pro osobní auto. Hmotnostní index, také nazývaný nosnostní nebo zátěžový, stanovuje nejvyšší povolené zatížení pro jednu pneumatiku. Jeho hodnota odpovídá 111 (do 1090 kg). Rychlostní index určuje nejvyšší bezpečnou rychlost, pro kterou mohou být pneumatiky používány. Pneumatika je vhodná pro použití na vozidlech s rychlostním indexem V (do 240 km/h) nebo nižším. Klíčové přednosti letní pneu Altenzo Sports Navigator II 265/50 R20 111V Letní pneumatika Altenzo je vhodná pro osobní vozidla Třída přilnavosti na mokru odpovídá B Řadí se do energetické třídy úspory paliva B Hlučnost třídy: 2 Míra hlučnosti odpovídá 73 dB(A) Letní pneu Altenzo má index rychlosti V (do 240 km/h) Index nosnosti: 111 (do 1090 kg) Letní pneu Altenzo byla navržena pro mnoho kilometrů bez starostí Hlučnost letní pneumatiky Altenzo se rovná 73 dB(A), což se rovná třídě hlučnosti 2. Přilnavost na mokré vozovce je důležitým faktorem, který se běžně hodnotí v rozmezí A-E. Tato konkrétní pneumatika má přilnavost na mokré vozovce označenou jako B. Kvalita pneumatiky ovlivňuje spotřebu paliva vašeho vozidla. Letní pneumatika Altenzo spadá do energetické třídy B. DOT kód pneumatik Nabízené pneumatiky expedujeme z externího skladu distributora a neevidujeme konkrétní DOT (týden a rok výroby). Není-li uvedeno v popisu produktu jinak, jsou veškeré nabízené pneumatiky dle DOT mladší 2 let, přičemž většina je dle DOT mladší 1 roku. Šířka pneumatiky: 265 Profil/výška pneumatiky: 50 Průměr/ráfek: 20 Průměr disku: R20TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R