Altenzo Sports LinearPro pneumatiky Altenzo Sports Linear zatím nemáme žádnou recenzi. Měli jste je někdy? Pomožte ostatním uživatelům a napište recenzi.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Altenzo Sports Linear Porovnat nabídky

Altenzo Sports Linear – recenze pneumatik

Pneumatiku Altenzo Sports Linear hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 0 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Parametry

Druh pneumatikyosobní
Sezónaletní
ZnačkaAltenzo

Podrobnosti o pneumatice Altenzo Sports Linear

Pneumatika Altenzo Sports Linear patří do základní řady letních pneumatik Altenzo. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce Altenzo tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Letní pneu Altenzo Sports Linear 165/70 R13 79H:S jarem a lepšími povětrnostními podmínkami přichází doba výměny zimních pneumatik za letní. Ty jsou nejlepší pro použití v teplejších měsících. Pokud jsou teploty nad +7 °C po delší dobu, odborníci doporučují nasadit letní pneumatiky. Náš tým vám doporučuje letní pneu Altenzo pro osobní auto. Hmotnostní index, také nazývaný nosnostní nebo zátěžový, určuje horní limit zatížení jedné pneumatiky. Hodnota v tomto případě odpovídá 79 (do 437 kg). Rychlostní index stanovuje nejvyšší bezpečnou rychlost, pro kterou jsou pneumatiky konstruovány. Tato pneumatika je konstruována pro použití na vozidlech s rychlostním indexem H (do 210 km/h) a nižším. Zásadní přednosti letní pneu Altenzo Sports Linear 165/70 R13 79H Letní pneumatika Altenzo je navržená pro osobní vozidla Přilnavost třídy na mokru odpovídá C Řadí se do energetické třídy úspory paliva C Hlučnost třídy: 1 Míra hlučnosti odpovídá 70 dB(A) Letní pneu Altenzo má rychlostní index H (do 210 km/h) Nosnostní index: 79 (do 437 kg) Letní pneu Altenzo garantuje komfortní a bezpečnou jízdu Hluková hladina letní pneumatiky Altenzo se rovná 70 dB(A), čímž splňuje třídu hlučnosti 1. Přilnavost na mokré vozovce je velmi důležitým faktorem při výběru pneumatiky a nabývá hodnot v rozmezí A-E. U této konkrétní pneumatiky je přilnavost na mokré vozovce hodnocena jako C. Kvalitní pneumatika může snížit spotřebu paliva vašeho vozu. Letní pneumatika Altenzo patří do třídy spotřeby C. DOT kód pneumatik Nabízené pneumatiky expedujeme z externího skladu distributora a neevidujeme konkrétní DOT (týden a rok výroby). Není-li uvedeno v popisu produktu jinak, jsou veškeré nabízené pneumatiky dle DOT mladší 2 let, přičemž většina je dle DOT mladší 1 roku. Šířka pneumatiky: 165 Profil/výška pneumatiky: 70 Průměr/ráfek: 13 Průměr disku: R13TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R