Accelera Eco PlushCelkové hodnocení
Chování na suchu: 50 %
Chování na mokru: 25 %
Zpětná vazba: 25 %
Jízda na hraně: 20 %
Opotřebení: 85 %
Hlučnost: 80 %
Koupil bych znovu: 30 %
45%1000
Počet recenzí: 2

Recenze pneumatik na osobní vozidlo Accelera Eco Plush, kterou hodnotili 2 uživatelů a dali jí celkovou známku 45 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 185 55 R14, 195 65 R15.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Accelera Eco Plush Porovnat nabídky

Accelera Eco Plush – recenze pneumatik

Pneumatiku Accelera Eco Plush hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 2 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Podrobnosti o pneumatice Accelera Eco Plush

Pneumatiku Accelera Eco Plush uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Honda Civic, Toyota Corolla.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Accelera Eco Plush:

Test pneumatik Accelera Eco Plush

Pneumatika Accelera Eco Plush patří do základní řady letních pneumatik Accelera. Ekonomika provozu zde hraje nejdůležitější roli. Výrobce Accelera tak vychází vstříc majitelům levnějších vozů, kteří nepotřebují jezdit v extrémních podmínkách, ani neočekávají bezchybné jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Letní pneumatika Accelera ECO PLUSH - vyrábí společnost PT. Elangperdana Tyre Industry z Idonésie, která vznikla v roce 1996. Moderní továrna o rozloze 127.000 m2 stojí tři kilometry severně od závodního okruhu Sentul International Circuit ve městě Bogor na západní Jávě. Kombinace nejmodernějších technologií a použití strojů a zařízení z Evropy je základní aktivum společnosti při výrobě pneumatik. Společnost dodává značky Accelera, Forceum, Epco a vyrábí pneumatiky pro osobní automobily i v provedení High Performance, užitková vozidla, nákladní automobily a autobusy. Společnost si získavá své zákazníky především příznivou cenou a vyváží své produkty do více jak padesáti zemí světa

Vývoj průměrné ceny Accelera Eco Plush v rozměru 215 60 R16 (změnit rozměr)

Vyplatí se kupovat zimní pneumatiky až na poslední chvíli, kdy je mezi prodejci největší konkurence? Nebo naopak s předstihem? Kdy jsou ceny nejnižší? Tento graf vám dá odpověď. Vykresluje vývoj průměrné ceny zimní pneumatiky Accelera Eco Plush v uvedeném rozměru. Rozměr si můžete snadno změnit právě na ten váš. Cenu průměrujeme napříč všemi e-shopy, jejichž data máme, takže výsledný graf dává dobrý přehled o situaci na trhu letních pneumatik.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R