Toyo R27Celkové hodnocení
Chování na suchu: 83 %
Chování na mokru: 77 %
Zpětná vazba: 83 %
Jízda na hraně: 77 %
Opotřebení: 80 %
Hlučnost: 60 %
Koupil bych znovu: 77 %
77%1000
Počet recenzí: 3

Recenze pneumatik na osobní vozidlo Toyo R27, kterou hodnotili 3 uživatelů a dali jí celkovou známku 77 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 185 55 R15.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Toyo R27 Porovnat nabídky

Toyo R27 – recenze pneumatik

Pneumatiku Toyo R27 hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 3 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Máte zkušenosti s touto pneumatikou?

Napište recenzi

Podrobnosti o pneumatice Toyo R27

Pneumatiku Toyo R27 uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Mazda 2.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Toyo R27: Test pneumatiky Toyo R27 [png]

Test pneumatik Toyo R27

Pneumatika Toyo R27 patří do skupiny levnějších, ale přesto kvalitních letních pneumatik, kde ekonomika provozu hraje významnou roli. Výrobce Toyo tak vychází vstříc majitelům vozů nižších tříd, kteří využívají svůj vůz pro běžné ježdění. I přesto jsou zachovány všechny nároky na bezpečnost provozu.

Letní pneumatik určená pro osobní vozy, která vás za rozumnou cenu podrží na všech površích bez ohledu na mokro nebo sucho. Právě univerzálnost je její největší předností a i když ji jako referenční dostává například Mazda 2, neztratí se ani na jiných vozech. K jejich přednostem patří také vyšší kilometrový nájezd.  Výhody letní pneumatiky TOYO R27 Univerzální pneumatika pro každý povrch Vysoký kilometrový nájezd Dobrá odolnost vůči aquaplaningu Dobrý poměr ceny a kvality  Zkušenosti zahraničních řidičů potvrzují dobré reakce na pohyb volantu. Přilnavost i brždění je na vysoké úrovni, stejně jako chování na vodě. Díky své konstrukci mají také nízký valivý odpor, což se podepíše na spotřebě, resp. na vaší peněžence. Pokud tedy hledáte ideální pneumatiku pro středoevropské podnebí, TOYO R27 byste měli zařadit do hledáčku.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R