Test letních pneumatik Metzeler Racetec SlickPro pneumatiky Metzeler Racetec Slick zatím nemáme žádnou recenzi. Měli jste je někdy? Pomožte ostatním uživatelům a Vložit recenzi.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Metzeler Racetec Slick Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Metzeler Racetec Slick

Pneumatiku Metzeler Racetec Slick hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 0 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Metzeler Racetec Slick

Bez nadsázky se dá říci, že pneumatika Metzeler Racetec Slick byla vyvinuta jako závodní. Nejlépe se hodí do extrémních podmínek závodní dráhy, nebo na skutečně dravé jízdy sportovních vozů.

Závodní pneumatiky Metzeler Racetec Slick jsou speciálně vyvinuty pro závodní dráhy. Kontura přední pneumatiky je určena pro rychlou manipulaci, snadný a rychlý výjezd ze zatáček a stabilitu. Specifická kontura zadní pneumatiky byla navržena pro vysoké požadavky moderních hyper sportovních motocyklů podporující plnou akceleraci výkonu. Různé směsi vyladěných přesně pro specifické podmínky vždy zajišťují přilnavost na nejvyšší úrovni. Pneumatiky Metzeler Racetec Slick nabízejí vynikající přilnavost na suchém povrchu, skvělou manipulaci a stabilitu v zatáčkách. Racetec Slick nabízí dvě směsi: K1=měkké, K2=medium.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R