Test zimních pneumatik Continental ExtremeWinterContactCelkové hodnocení
Chování na suchu: 90 %
Chování na mokru: 90 %
Zpětná vazba: 90 %
Jízda na hraně: 85 %
Opotřebení: 95 %
Hlučnost: 95 %
Koupil bych znovu: 100 %
92%1001
Počet recenzí: 2

Recenze pneumatik na osobní vozidlo Continental ExtremeWinterContact, kterou hodnotili 2 uživatelů a dali jí celkovou známku 92 %. Tato pneumatika je nejčastěji testována v rozměrech 195 65 R15.

Kde nakupovat?

Srovnání cen pneumatik v rozměru: vybrat rozměr

Continental ExtremeWinterContact Porovnat nabídky

Recenze pneumatik Continental ExtremeWinterContact

Pneumatiku Continental ExtremeWinterContact hodnotilo ve všech uváděných hlediscích celkem 2 uživatelů, zatím nikdo nevyplnil textovou recenzi.


Podrobnosti o pneumatice Continental ExtremeWinterContact

Pneumatiku Continental ExtremeWinterContact uživatelé nejčastěji obouvají na vozidla Škoda Octavia, Chrysler PC Cruiser.

Pokud máte vlastní web s tématikou automobilů, nebo jste dodavatelem pneumatik, můžete na svůj web umístit naši plaketu s hodnocením pneumatiky Continental ExtremeWinterContact: Test pneumatik Continental ExtremeWinterContact

Zimní pneumatiku Continental ExtremeWinterContact vyvinuli v Continental tak, aby splňovala všechna nejnáročnější očekávání, ale přitom si udržela přijatelnou pořizovací cenu. Neměla by tedy zklamat žádného řidiče, ani toho, který jezdí dlouhé vzdálenosti a očekává od pneumatiky potřebný komfort. Samozřejmě byl při vývoji kladen důraz na dobré jízdní vlastnosti při nižších teplotách i na sněhu.

TOPlist TOPlist
Zavřít

Zadejte rozměr vašich pneu

Nejčastější: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R